Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A WWE pankráció igazi vagy nem?

A WWE pankráció igazi vagy nem?

Figyelt kérdés
épp ezt nézem a tévében és nem tudok rájönni, hogy ezek szinészkednek vagy tényleg verik egymást... annyira gagyinak tűnik, az egész... béna színészek, de néha mégis hallok egy csattanást... de pl sosem vérzett még semmijük na?:s
2012. máj. 6. 10:47
 1/6 A kérdező kommentje:

és ha megvan játszva akkor mi alapján lesz a bajnok? ennek van értelme?:s

mondjuk ha komoly lenne nem bírnám nézni mert nekem jobban fáj ha eltörik a nyakuk, de így mi alapján győznek?

2012. máj. 6. 10:58
 2/6 anonim válasza:
Hát valamennyi ütést tuti kapnak, de begyakorolt szerepjáték az egész, mint az összes többi pankráció is. Gondolod, hogy ha egy székkel megvernek valakit izomból, az még fölkel és támad? Vagy ha a fejét földbedöngölik és már a vére folyik akkor még eszméleténél marad? ezek nem valós dolgok. Ami igazi ilyen verekedés az az MMA mérkőzés.
2012. máj. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Bajnok megegyezés alapján lesz... és ha nem tartod a szavadat, akkor ki is csapnak. Értelme nem sok van csak a szórakoztatás. Ezek igazából kigyúrt szinészek kb...
2012. máj. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszer néztem, jót nevettem. 45 percen keresztül csapkodták egymást kisággyal meg ököllel és egyetlen karcolás/zúzódás nem lett egyiken sem.
2012. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ugyanúgy kell nézni/tekinteni,mint egy tv sorozatot,mert az is.

annyi,hogy itt képzett kaszkadőrök a szereplők.

2012. máj. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 krisi22 válasza:
Itt részletesebben: [link]
2012. júl. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!