Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » BMX-esek, gördeszkások! Nem...

BMX-esek, gördeszkások! Nem szoktatok félni gyakorlás közben, hogy megsérültök?

Figyelt kérdés
Egyáltalán milyen gyakoriak a balesetek és mennyire súlyosak? Védőfelszereléssel mennyivel biztonságosabb?

2012. máj. 12. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
félni ugyan? úgy is megsérülök...
2012. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam félni, viszont legutóbb mikor térdre estem k*rvára megijedtem, de szerencsére "csak" hat hét mire meggyógyul, és semmi komoly baja nem lett. xD De akkor is leszartam hogy fáj, az fájt inkább hogy nem tudok deszkázni.
2012. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem is az hogy fáj, de hogy mondjuk valami maradandó sérülést szenvedtek... attól nem féltek?
2012. máj. 12. 20:23
 4/6 anonim válasza:

kezdésnél olyanokat érdemes gyakorolni amihez nem kell sebesség és kevésbé veszélyes, akkor nem lehet nagy baj.

Miután beleszoksz és otthonosan mozogsz a bicón (vagy deszkán)utána már nyugodtabban lehet durvábbal is próbálkozni. Meg ha megtanulsz nem pofáraesni hanem reflexből kézre akkoris max törés.

Ismerek profi bicóst és most van korházba mert frontflip után elesett..... már sokszor volt korházba bicó miatt és mégis teljesen épp :D

2012. máj. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Előttem szólónak igaza van. De nekem mindig azt tanították, hogy tanuljak meg esni. Najó, nem láb- és kéztörésről van szó, hanem itt egy prezúr ott egy kis vér. Ha többször is estem, már nem féltem attól, hogy esek. Persze nem urgottam deszkával 20 méterről, hogy ne féljek. Sokat kell gyakorolni, hogy ne félj.
2012. máj. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon durva trukkoket szivacsban gyakorlunk, es hs mar nagyon jol megy, akkor Megprobaljuk elesben, akkor annyira mar nem veszes
2012. dec. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!