Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Most szeretnék komolyabban...

Most szeretnék komolyabban airsoftozni, melyik fegyvert vegyem?

Figyelt kérdés

Mindenképpen rugóst akarok venni van is három kiszemeltem:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

Szerintetek melyik éri meg jobban?



2012. máj. 14. 17:32
 1/6 Jakus Tamás ***** válasza:

Ha komolyabban akarsz foglalkozni ezzel a szabadidőd tevékenységgel akkor ne springeset vegyél hanem gázosat vagy automatát. Sokkal célszerűbb. Springesben leginkább a shotgun-ok és a sniper fegyverek a jók. A snipert kezdőnek nem ajánlanám mert 90%-uk a 2-ik játék után eladja.

[link]

Ezen az oldalon több olyan árban megközelítő springes shotgun van. De persze én csak elmondtam a véleményem. A döntés minden esetben a tiéd

2012. máj. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Tamás a válaszodat, megfontolom!
2012. máj. 15. 17:21
 3/6 A kérdező kommentje:
És egy airsoft Shotgun-nak mekkora a szórása ha egyáltalán van neki?
2012. máj. 15. 17:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Hatalmas.

Kezdésként csak és kizárólag AEG-et vegyél.


A legolcsóbb szerintem amit érdemes is megvenni az a JG MP5 SD5. 32.000 körül mozog az ára

2012. máj. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz!
2012. máj. 16. 17:33
 6/6 anonim válasza:
Hömm.Abban egyetértek az előzőkkel,hogy az automaták a legjobbak kezdőknek.De eszedbe ne jusson 1. fegyvernek megvenni 30000-ért valamit,amire lehet,h két hét után azt mondod,hogy nem is tetszik.Én vettem a Pecsában 1 éve egy 12000-es G-36ost.Full kínai.Aztán 2 hónapja vettem egy mp5k-t,mert biztos voltam benne,hogy komolyabban is szeretném űzni.A kínai fegyó azóta is teljesen jól működik...
2012. máj. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!