Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Bmx-ezem. Van egy csoport,...

Bmx-ezem. Van egy csoport, akikkel szívesen gyakorolnék. Magam fajta koruak, de h menjek oda hozzájuk? Mit mondjak?

Figyelt kérdés
a gond csak az, h én lány vagyok, ők pedig fiúk. néha látok ott 1-1 csajt, gondolom, valamelyikük barátnői. de ti mit mondanátok? hogy szólítsam meg? vay csak álljak be? mi legyen?

2012. máj. 28. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmikép se szó nélkül menj oda. Odamész, köszönsz, és megkérdezed hogy nem zavarsz e ha odamész hozzájuk gyakorolni, illetve mondod hogy örülnél ha segítenének trükkökben, és ha esetleg látják hogy valamit bénázol és látják mi a hiba akkor nyugodtan szóljanak. Így el tudod indítani a kapcsolatot, és akkor szépen lassan megismerkedsz velük.
2012. máj. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
biztos örülnének egy lánynak a "csoportban" :D szeksziskedj oda hozzájuk,bemutatkozol, aztán kérdezd meg hogy beállhatnál-e közéjük, hogy seggítsenek neked... ha érted mire gondolok :D valami ilyesmi :D én is így kezdtem.
2012. máj. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, mentek a zöld kezecskék :)

és ugye minimális az esély, h azt mondják: nem!! :D

2012. máj. 29. 15:40
 4/5 anonim ***** válasza:
elküldeni biztos nem fognak, vagy ha mégis akkor meg szerintem megegyezhetünk abban hogy nem hagysz ki semmi fontosat.. :)
2012. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha szep vagy nem kapsz NEM valaszt :d
2012. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!