Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Re Gym vagy Universal Boxing...

Re Gym vagy Universal Boxing Club -ot ajánlanátok? Miért?

Figyelt kérdés

Szerencsére aktuálissá vált a dolog, szeretnék elkezdeni Thai Box-olni, viszont nem tudom melyik helyre érdemes menni. UBC-nél van All you can move sportpass elfogadás, Re-Gym-nél úgy tudom nincs se szép kártya, se semmilyen kedvezmény. Nem feltétel, de jó ha van. Igazából az érdekel, hogy hobbi szinten melyik ad többet, mivel ha hobbiból is, de szívből akarom csinálni. Az edzések legyenek kemények, pörgősek, erőnlétről és technikáról egyaránt szóljon.


24/F



#thai box #re gym
2012. jún. 3. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor tökmindegy. menj az ubc be, elfogadják a kártyádat...
2012. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mármint mire érted, hogy tökmindegy?
2012. jún. 3. 16:16
 3/7 anonim ***** válasza:

ha hobbi szinten csinálod, akkor tökmindegy. ha a versenyzés is opció, akkor egyértelműen regym.


De kezdőként ne foglalkozz ilyenekkel... menj oda, ahol elfogadják az utalványaidat.

2012. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi szoktunk járni a re-gym-hez látogatóba edzésre. szerintem jó:)
2012. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából az utalványon nem áll vagy bukik a dolog, nekem fontosabb az oktatás minősége, szóval ha pl a Re-Gym jobb, akkor simán kifizetem érte a kp-t.
2012. jún. 3. 18:56
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem jobb a re-gym, hallotam már az universal-ról de valószínűleg jobb a re-gym. de javaslom menj el egy edzésre megnézni aztán majd eldöntöd. 3ik voltam
2012. jún. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindenképp a Regym, de ha számít, hogy hol van, akkor tudom ajánlani a Rokko Gym-et is, ez majdnem az UBC mellett van (és a Regym része)
2012. nov. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!