Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ismertek valamiféle olyan...

Ismertek valamiféle olyan táborról, táborozási lehetőségről, ahol 20 évesek vagy több, is jelentkezhetnek sportolni?

Figyelt kérdés
Olyan táborba szeretnék menni, így 20 éves fejjel, ahol keményen sportolunk és lazulunk (felváltva) többen, és nem 14-18 éveseknek van csak a tábor.

2012. jún. 6. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá sportszövetségeknél, hogy van-e nyári edzőtábor. Néha, ha kevés a jelentkező, úgymond külsős is részt vehet rajta. Én évekig jártam ilyen nyári edzőtáborokba (pedig nem voltam klubtag), mindig jó volt a társaság és az edzőtáborok mindig kemények, min. 6 órát minden nap sportoltam.

Mondjuk ez persze sportágfüggő is, jó lenne tudni, hogy milyen sportág érdekel és milyen szinten űzöd.

2012. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. jún. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából mindegy. A legjobb ha mindenféle sportot csinálunk. De a foci pl jó, vagy sima atlétika szerű. Fitnesz is akár. Egyébként srác vagyok. Bárminemű testedzés célú sport jó. A kosár is még jó.
2012. jún. 6. 13:28
 4/4 anonim válasza:
én tudok... ha érdekel kuldj pénzt oké?
2012. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!