Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért tér ki mindig oldalra a...

Miért tér ki mindig oldalra a gördeszka Ollie gyakorláskor?

Figyelt kérdés

Sokat gyakorlok, de még mindig nem megy az Ollie. A legzavaróbb mostanában, hogy a deszka eleje mindig kitér oldalra, egész pontosan hátra fele, volt hogy 90 fokot is. Vajon mit ronthatok el?


Sokszor próbálom úgy, hogy nem állok rajta, csak pattintok (de oldalazva, tehát nem úgy, mint mikor felveszem a deszkát kézbe) és akkor is. Esetleg a függő lehet a hibás?


2012. jún. 7. 14:29
 1/1 anonim ***** válasza:

az első lábbaddal olizás közben húznod kell a deszkát és irányítanod... rengeteg embert ismerek akik sosem tudták megtanulni... nekem 3 óra elég volt, rá 3 héttel pedig már ninjaollie kat toltam...


szerintem mindenképpen úgy gyakorolj, hogy van a közeledben más deszkás is aki látja mit csinálsz és el tudja mondani mit rontasz el, mert így látatlanba egy leírás alapján nem lehet...

2012. jún. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!