Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy airsoftot szeretnék...

Egy airsoftot szeretnék venni. Utána olvastam de aki profi vagy ért hozzá az felvilágosíthatna? (lent többi)

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő vagyok , és nem tudom hogy egyáltalán honnan rendeljek .Hát az árat még nem tudom de 20.000 fölött nem szeretnék rá költeni . A rendelés lenne a legfontosabb ?

2012. jún. 8. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Három fajta airsoft van.

-Rugós

-Sűrített levegős (inkább csak pisztolyok)

-Elektromos

Ezek közül a rugós a legolcsóbb, egylövetű fegyvereknél elmegy, de ha komoly célra kell, akkor ne ilyet vegyél. (Egy idő után magától elromlik, mert a rugó gyengül, ilyenkor cserélni kell) Sűrített levegős drága, viszont szerintem az a legmegbízhatóbb. Az elektromos is megbízható, viszont van a kínai fajta (amibe sokszor belefutnak a kezdő airsoftosok) ami percek alatt elromolhat, viszont a jó minőségű drágább. Szóval pár kérdés, és adok linket rendeléshez:

-Milyen célra kell? (csak szórakozni vele, vagy komolyabban?)

-Milyen típusú kell? (pisztoly, távcsöves, automata stb..)

-Mennyire legyen strapabíró? (mész vele terepre, vagy csak otthon szórakozol vele?)

2012. jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Csak haverokkal akarunk lövöldözni (mármint csapatokban)egymás ellen.

Nem tudom meik a legjobb ,ne távcsöves legyen.

Hát igen vinném terepre is .


Aztán majd egy idő után komolyabban :D

2012. jún. 9. 12:47
 3/16 A kérdező kommentje:
jah és rugós is jó lesz ,mert nem szeretnék túl sokat rá költeni. Amúgy honnan tudnám a leggyorsabban beszerezni ?
2012. jún. 9. 13:52
 4/16 anonim válasza:
kezdjük ott ,h a legfontosabb soha ne játsz szemüveg nélkül.egyépként gáz pisztolyok is vannak.jaa és a másik hogyha rugos piszoly (képkarabély,géppisztoly) kell és kinait akarsz akk tudok 1 nagyon olcsó helyet a város ligetnél.az unoka öcsém vett onnan egy pietro berettát 5200 ft -ért és azt mondja nagyon jól lő és ,h kivül belül fém.csak az a baj hogy ott afegyverek töbsége nagyon gagyi.
2012. jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
van skyp-od vagy msn-ed v face-ed ?ha igen akk azon beszéljük meg a dolgokat ha neked úgy okés hm?
2012. jún. 10. 17:29
 6/16 A kérdező kommentje:
Msn-em zero99@citromail.hu skyp-ot meg csinálok ha az van neked, face-t meg majd megmondom ha kell
2012. jún. 10. 17:33
 7/16 A kérdező kommentje:
jha és légyszi minnél amint tudsz írj kössz !:D:P
2012. jún. 10. 17:41
 8/16 anonim válasza:
ok felmegyek face book-ra
2012. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
mi a neved? face-n
2012. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szinyi Péter
2012. jún. 10. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!