Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fiúk! Szerintetek gáz ha egy...

Fiúk! Szerintetek gáz ha egy lány gördeszkázik?! Lányok! Ti lenéznétek az ilyen lányokat?

Figyelt kérdés
Rég óta szerettem volna deszkázni, ma kaptam is egyet de félek kimenni az utcára mert félek hogy kinevetnek! Szerintetek nagyon gáz ha deszkázik egy csaj? Mellesleg elég nőiesen öltözködök (nyakláncok, szoknyák, ruhák, topánkák).. mit gondoltok?

2012. jún. 12. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

menj nyugodtan, senki nem fog kinevetni:)


21f

2012. jún. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
First world problems...
2012. jún. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 /Anita_'94/ ***** válasza:
Nem néznék le senkit ezért, de én nem csinálnám. 8 év kézilabdázás alatt szereztem annyi sérülést, hogy elég volt. A deszkázás meg állandó sérülésveszéllyel jár. Szerintem csináld, ha szeretnéd, csak óvatosan. Még mindig jobb, mint egész nap a gép elött punnyadni. Azokkal akik ezért lenéznének, meg nem érdemes foglalkozni. Majd pár év múlva röhöghetsz rajtuk, amikor a hájas s3ggükre nem kapnak normális nacit, mert a sok dögléstől az ötszörösére hízott...
2012. jún. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Én lány vagyok és elég jól gördeszkázok (ez nem dicsekvés) és kimentem az utcára és mindenki mondta hogy nagyon ügyes vagyok. Engem a fiuk sem néznek mert gördeszkázok inkább menőbnek taratnak miatta. Az öltözködésen nem a legcsajosabb, tehát én inkább deszkás cipő, farmer és póló meg valami grefiti mintájú póló. Szerintem menj nyugodtan :)


11/L

2012. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
*fiuk sem néznek le
2012. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
én deszkázom de nem vagyok lány. de szerintem azért szoknyába ne menj ki mert elég röhejesen néznél ki :). amúgy nem gáz egyáltalán :)
2012. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szoknya, karkötő, nyaklánc, gyűrű, ilyenek veszélyforrások lehetnek... a szoknya nem miattad...:)

szerintem semmi gáz nincs benne sőtt tök menő... barátnőm deszkázna tuti büszke lennék rá...

2012. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nyugodtan deszkázz, de az ingyombingyomokat inkább hagyd otthon

beleakadhat ebbe abba, ráeshetsz, stb


kényelmesen és sportosan öltözz hozzá

2012. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem gáz, meg deszkás csajok jól néznek ki :D Régen én is deszkáztam sokat, amire kezdtem belejönni ment a kickflip,heelflip, haverokkal lett ilyen pici korlát ment a csúszás is de abbahagytam.
2012. jún. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ne foglalkozz másokkal:D Én is deszkázok..:) 14/L
2013. szept. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!