Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A négy airsoft közül melyik a...

Stalkerboss kérdése:

A négy airsoft közül melyik a legjobb? (lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék egy airsoftot venni ,négyet találtam ami megfelel: jing gong aug a1,jg g36c,jg sg550,jg ak47 beta.Szerintetek melyik a legjobb és mi a különbség köztük?A válaszokat előre is köszönöm.

2012. jún. 13. 13:50
 1/10 zsotya98 válasza:
Az első szerintem elég jó
2012. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az első:

Közelre jó, mivel airsoft és ahhoz képest vastag a cső, valószínűleg félrevisz, nehéz vele a célzás. A tárkapacitása közepes.

A második:

Masszív, viszonylag könnyű, célozni is lehet vele. Tárkapacitása közepes.

A harmadik:

Nagy, nehéz vele mozogni. Távolra tökéletes, célzása rendben van, több ellenfél ellen is hatásos, közelre nehéz kezelni. Tárkapacitása jó.

A negyedik:

Kicsi, könnyen kezelhető, bár ahhoz képest messze elmegy. A tárkapacitása kicsi, közelre is, fél-távolra is jó. (Nehezebb golyóval talán még távolra is)


Döntsd el melyik kell, én a negyediket ajánlom, bár egyik tulajdonsága sem kiemelkedő, minden téren közepesen jól lehet használni, így nehezen tudnak majd meglepni.

2012. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.És az utolsó kettő mennyire strafabíró?
2012. jún. 14. 15:07
 4/10 anonim ***** válasza:

nagyon tetszik ketteske elemzése, úgy csinál mintha értene hozzá :)


A JG jó minőségű fegyókat készít


Hol találtad?


A G36c ritka mint a fehér holló, néha bejön pár példány az országba, és akkor azt el is kapkodják


egy előnye van, hogy rövid, kényelmesebb vele a mozogni, fedezék mögé bújni, épület harcolni, gyárilag nem túl erős, de éppen megfelelő, ha nem vagy tuning mániás

(nekem spec ez van)


igazából nincs köztük különbség, azt vedd amelyik fegyó tetszik neked


nincs olyan, hogy egyikben vastagabb a cső, ezért félrehord, általában ezeknek a csőhossza is ugyanannyi, illetve nincs jelentősége, ha nem vagy vele megelégedve, vehetsz precízebb csövet, bár átlagos használatra bőven megfelel ami benne van, az sem ócska. 1 év múlva úgyis tudni fogod mi kell és mi nem. az fps is hasonló, jól be kell állítani a hop-up-ot és akkor nem hord félre egyik sem, kb 50 méteres hatótávolsággal


a JG nem gyárt gagyi szarokat a gearbox minden esetben fém, ezzel nem lesz baj.


érdemes rá venni még egy zárt vagy nyilt red-dot-ot is izlés szerint


ja igen a tárkapacitás, ami szintén kicsit vicces volt ketteskénél:

a jg általában hi-cap-pal szállítja a fegyvereit, ezekbe jellemzően 400 bb fér el.

de lehet venni hozzá real, low, és mid-et is, ezek előnye, hogy a hi-val ellentétben, hogy nem zörög amikor mozogsz, ha van pénzed, és túlléptél a kezdők kötelező locsolási időszakán akkor bőven elég lesz 2 db. low cap tár


egyébként hol láttál Mo-n G36-ost és mennyiért, ez engem is érdekelne :)

2012. jún. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

végigolvastam még egyszer, a vastagabb cső már azért is hülyeség, mert ezek légfegyverek, 6 mm-es bb-vel, jellemzően 20-24 golyó/sec köpve ki magukból, ha vastagabb lenne a cső, a levegő elszökne a 6 mm-es golyók mellett


vagy mire gondol? vastagabb maga a cső fala?


ja igen, és mivel ezek replikák, ezért jellemzően 1:1 méretűek, és a súlyuk is hasonló az igazihoz, szal erre is gondolj, mert jó eséllyel 5-6 órán keresztül hurcolnod kell, és egy nehezebb fegyverrel már hamarabb érzed úgy, hogy leszakad a karod

plusz a hosszú, nehéz puskák szereléksin nélkül (volt a kezemben pár) nem egy leányálmok


mindenképpen olyat vegyél tehát, amin van szereléksin, most nem emlékszem, hogy a jg full fém Ak-ján van-e de van olyan ak-juk amin tuti van

2012. jún. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.Most már tudok mindent, asszem a sg550 fogom megvenni ez tetszett.Bár hosszú de csak 3 kiló és van rajta szereléksín.Ti mit gondoltok erről a tipusról.Én külföldről fogok venni.De g36-ot a 44-es bázison láttam "raktáron".
2012. jún. 14. 20:52
 7/10 anonim ***** válasza:
JG G36C. Hehe "ritka mint a fehér holló". Ezen mulattam egy jót, ugyanis a szlovák airsoftvilágban szerintem az egyik legelterjedtebb. Szakuzletben mindenkinek azt ajánlják és annyi van belole, hogy 99€-ba kerul (kb. 28 478 ft). Karácsonykor minden 86K-s vásárlásnál adtak ingyen egy jg g36c-t :D Nagyon tuti fegyver épuletharcra is jó, mert behajtható a tus, hop-ot konnyu állítani, de a batrit kicsit macerás betenni (mondjuk egy kis rutin és pikk-pakk megvan). Azt vedd
2012. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mo-ra vonatkozott. És kb. arra hogy lehet e éppen üzletben kapni. Ám jó hír, hogy nálatok csak 100 euro, nálunk simán elkérnek érte 40-50k-t
2012. jún. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, azon mulattam, hogy mennyire máshogy mukodnek a dolgok és mégis milyen kozel vagyunk egymáshoz. Nem rajtad, tudom, hogy igazad van, nézegettem a magyar oldalakat is. =)
2012. jún. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi baj. Nem vettem magamra. Sőt, jó hogy nálatok ennyivel olcsóbb. Most már csak egy normális üzletet mondj!
2012. jún. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!