Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Most készülnék hamarosan az...

Neymar_2 kérdése:

Most készülnék hamarosan az elsö kúrámra adnátok pár jó tanácsot?

Figyelt kérdés
Tudom tudom még csak 2 éve edzem tisztán és hogy korai megminden ...komoly mellékhatások.... de ennek ellenére eldöntötem hogy megkezdem 1 hónap múlva egyenlőre bizonytalan vagyok mit is nyomjak heti 1500mg-be Deca vagy Enantát mellet voksolok de ha tudtok jobbat akkor írjátok és aztis hogyan csinálnátok az utókúrát mit szerezek még be gondolok itt (hormonháztartás viszaállítására,májvédő)

2012. jún. 30. 10:12
 1/5 Smartguy86 ***** válasza:
Testépítőbajnok akarsz lenni? Mert ha nem, akkor teljesen fölösleges.
2012. jún. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Két év még semmi, sokáig tudnál még naturálban fejlődni és ha nem versenyzel, akkor felejtsd el.

Amúgy eleve nem is értesz hozzá, ha már így írod, hogy deca vagy enantát, mivel a deca mellé mindig kell tesztó, mert nulla libidód lenne különben. De ezt is felejtsd el, nem kell neked a kox.

2012. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Éppezért kicsit segíthetnétek ha ti nem majd más fog.
2012. júl. 1. 12:32
 4/5 Smartguy86 ***** válasza:
2 éve edzel, ami kb. semmi. Talán az étrended és az edzésed sincs rendben. Nem akarsz bajnok lenni. Akkor mégis minek neked szteroid? Azt hiszed, hogy ha szedsz mellé akármilyen májvédőt, meg gyógyszereket, azzal kompenzálod a mellékhatásait? Nem fogod... tönkre akarod tenni magad azért, mert lusta vagy? Hány éves vagy egyáltalán? 16?
2012. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt már segítettem, mert írtam, hogy együtt kell használni, másrészt pedig ezt olvasd el, Vida Zoltán írta, az egyik legelismertebb edző az országban és gondolkozz el magadon, hogy megéri e, vagy e olyan jó, hogy érdemes e koxolnod:

[link]

2012. júl. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!