Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Manualt (gördeszka) nagyon...

Manualt (gördeszka) nagyon nehéz megtanulni, vagy csak rajtam fogott ki ennyire?

Figyelt kérdés
Általában mennyi idő, mire már kb. minden próbálkozásra sikerül?
2012. júl. 3. 12:31
 1/4 anonim válasza:

Szép fokozatosan kezdd el tanulni. Minden nap próbálgasd talajon, sőt az még jobb önellenőrzésre, ha rajzolsz valahova egy csíkot, és próbálsz minél tovább manualozni.

Az ollie to manualt pedig akkor kezdd el, mikor már stabil az ollied, és valamennyire már jól tudsz manualozni, onnantól kezdve egy kis gyakorlás és meg is lesz :)

2012. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
soha az életben nem tudtam manualozni 1 métert sem nose manualt meg bármeddig... szerintem személyfüggő, nem lehet megmondani mennyi idő megtanulni, van aki sosem tanulja meg...
2012. júl. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Huh, hát ez meglepett, már többször gondoltam rá hogy a Manualt takarékra kapcsolom, és inkább másra fordítom az energiámat, mert még az Ollie-t is hamarabb megtanultam xD
2012. júl. 3. 18:12
 4/4 anonim ***** válasza:
NEM lehet megtanulni csak mindig egyre jobban fejleszteni az egyensulyérzékedet. tökéletes soha nem lesz
2012. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!