Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha ejtőernyőzni szeretnék így...

Ha ejtőernyőzni szeretnék így csinálhatom? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Én,ha ejtőernyőzni szeretnék magasról leereszkedni,de nem repülőböl ugranék ki ejtőernyővel,hanem kimennék szoboszlóra és ott a nyugati felüljáró v mittudom én a keleti csatnál,igen az utóbbinál vannak magas 30-35 m-es nyárfák és úgy ejtőernyőznék,hogy fölfújnék kb 30 db vagy legyen 40 db is 30cm átmérőjű lufikat azt madzaggal bekötözném ,összefognám és a egy 35m magas nyárfa tetejéről leugranék a lufikat fogva,biztos szép élmény lenne,és még fizetni sem kell érte,mert én csinálom magamnak,csak a lufikért fizetnék egy keveset.

No: vélemények,javaslatok?



2012. júl. 4. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd benevezzünk a következő Darwin díjra. [link]
2012. júl. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szar az egész. remélem kielégítő volt a véleményem
2012. júl. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Jonel válasza:
Én nem ajánlanám, meglepődnél milyen sok lufi kell, hogy ne sérülj meg, a számuk több 100 körül van... És az is lehet, hogy a fák ágai kiszúrják a lufit, elfúj a szél... Inkább fizzes egy profi tandem ejtőernyőzésért, mert ez kórházi ellátással együtt drágább lenne... :(
2012. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Temetési költcség:


300ezer minimum! Abol 2tandemet metnél és egy képzésre is!

2018. febr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!