Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Valóban olyan jó ez a kombó?...

Valóban olyan jó ez a kombó? Anabolic Whey + TransX? Mindenhol ezt olvasom, csak nem tudom miért ennyire jó. (lent)

Figyelt kérdés
Az én testsúlyomhoz 3 adag TransX kéne naponta, ami élből 120g cukor. Mi ebbe a jó?
2012. júl. 9. 10:55
 1/8 Sznofru ***** válasza:
Kreatint ch-val szedték régen az inzulin miatt, de mára azt hiszem már megdőlt az, hogy csak a ch emeli az inzulinszintet, helyette lehet aminosav is. Én biztos nem vinnék be ennyi cukrot és nem szedném a Trans-X-et.
2012. júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:

nem jó,

micronizált monohidrát szénhidrátos étkezés előtt tökéletes

2012. júl. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És még az is segítené a kreatin beépülését ha pl Glutaminnal egyidejűleg viszem be, ugye? (ahogy az első válaszoló is írta)
2012. júl. 9. 11:27
 4/8 dirtboy ***** válasza:

én nem halottam még róla hogy az aminosav emelné az inzulin szintet,pont hogy az aminosav nem indít emésztést a gyomorban.

a lényeg az lenne hogy a kreatin gyorsan átjusson a gyomron mert a savas környezet nem tesz jót a kreának.

bőven jó ha ch-s étkezés előtt benyomod és kész de ha gondolod rakhatsz hozzá glutamint,ártani nem ártasz vele.

2012. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pezsgő formulás kreatinról mi a véleményed? Az állítólag jobban hasznosul
2012. júl. 9. 11:37
 6/8 dirtboy ***** válasza:

még ha jobban is hasznosul de kevesebb kreatint tartalmaz vagy drágább.

meg van az oldva hogy ne te járj jobban hanem a gyártó.

2012. júl. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sznofru ***** válasza:
Elvileg a leucin emeli.
2012. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dirtboy ***** válasza:
a leucin pont hogy csökkenti,valamit félre értelmeztél
2012. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!