Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy kezdőnek milyen gördeszkát...

Egy kezdőnek milyen gördeszkát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Mármint van itt rengeteg válasz, de amelyik deszkáról azt olvastam egyik kérdésnél, hogy jó, azt egy másiknál lehúzták... Elsőre nem akarok nagyon drágát venni, de olyat sem, ami pár hét alatt szétmegy (180 magas vagyok, és nem akarom h az első alkalommal kettétörjön alattam:D). Régebben görkoriztam (sokat és jól), szóval arra számítok, hogy menni fog a deszkázás is, de ha mégsem, akkor meg kár huszonezreket ráköltenem...


17L



2012. júl. 21. 12:26
 1/2 anonim válasza:
Szia. Ez engem is érdekelne, mert én is most akarok venni gördeszkát :)
2012. júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A legolcsóbb talán ha a tacskóban veszel, de olyat aminek vastagabb a függője mint a többinek. Arra megfelel,hogy eldöntsd tetszik-e a deszkázás, még egy ideig az ollie-kat is bírni fogja. Ha 10ezer forint körül is érdekel,akkor choke vagy kryptonics de szintén csak a vastag függősöket, ezek már azért tovább bírják a strapát.
2012. aug. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!