Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Thai-box mellé Danabol? Vélemény?

Thai-box mellé Danabol? Vélemény?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok eddig gyúrtam 2 évet de most 6 hónapja thai-boxolok, de úgy gondolom egy kis Danabol mehetne mellé. Mi a véleményetek? Hülyeség?

2012. júl. 28. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Az.
2012. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Id iota hül y e tako n ypolc anyucidnak kellet volna a danabol hogy egy iylen hü lyét hozott a világra....

Bocsi emelkedett a tesztoszteron szinten nem kicsit ezért vagyok agressív de hogy a f@szba gondolod hogy iylen ratyit tömsz magadba te id iota !!!!!!!!!!!

DANA RATYI FOSADÉK !!!!!!!!!!!!!

LEGSZARABB NINCS IS BELŐLE MÁR EREDETI SZINTE....

Felejtsed el fpleg küzdősport mellé!

Én mma ra járok de nem fost tömök hanem áldozok rá pénzt és szűrok ahogy azt kell...

Mégis mit szeretnél a legolcsóbb rattyanat koksztol erőnövekedésre ne nagyon számíts hatásra se...

Néz szét ha már közdősportra jársz olyat szerez ami nem vizet hoz hanem minőségi száraz hűst és erőnöekedésre is számíthatsz.. De danabol ??? Hol élsz cig ány vagy ?

Felejtsed el 7 kiló vizet hoz izmot NEM!!!!

Gondolkozz el kicsit ezt a lehető legjobb indulattal írtam ha leszarod és megveszed a danát meg egészségedre kúra után réjösz hogy nekem volt igazam :))

2012. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

HATALMAS HÜLYESÉG!!!!!!!!

Nem a dopping hanem csak az hogy a legszarabat választottad...

2012. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem élsportoló valaki, akkor önmagában a dopping is hatalmas hülyeség. Pláne így, hogy a kérdező úgy gondolja, hogy a thai box + szemes szteroid kombótól valaha jól megizmosodik majd, miután a kondi után nem sikerült. Gondolom igazán profi az étrended.
2012. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy két kúrát csinálni nem a világvége persze nem a legszarabb kokszal kéne...
2012. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szteroid használatnak kizárólag akkor van értelme, ha valaki testépíő versenyre készül, de akkor meg fel sem merül benne ilyen hamisított szemes szutyok.
2012. júl. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!