Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nem szeretem a sok cuccot...

Nem szeretem a sok cuccot szortírozni, adagolni meg utnájárni ha elfogyott, érdemes lenne e megvenni készen kicsomagolva?

Figyelt kérdés
Tudom hogy fontos, de egyszerűen lusta vagyok és inkább abbahagyom az egészet, éedig kell a tiszta szénhidrát, fehérje, vitamin és táplálék kiegészítő. De ha napi kiszerelésben megrendelem, akkor megérné? Nektek ez nem okoz gondot csak én vígyok így?

2012. júl. 30. 19:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nagy tételben mindig jobban megéri. Nekem nem gond adagolni a cuccokat.:)
2012. júl. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Na jó, de te tudvalevő, hogy nem vagy normális - csakis jó értelemben.
2012. júl. 30. 19:30
 3/18 dirtboy ***** válasza:

ez a sport nem neked való,

a kaját sem szeded ki magadnak hanem házhoz rendeled a kész tányéros kaját vagy mi?

2012. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mi a problémád??
2012. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A legnagyobb gond a napi étkezésekhez a dolgok kiadagolása meg a csomagolás, ha nem vagyok otthon napközben. Ha igazán jól akarja csinálni az ember, akkor a rengeteg doboz meg por meg kapszula... pff De lehet, hogy csak egy polcot kellene neki csinálni vagy valami. Én a kiszereléses megrendelésre gondoltam, ha van ilyen az jó lenne.
2012. júl. 30. 19:51
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan nincs, hogy minden napra neked megvan csinálva egy csomag, hogy van benne vitamin, protein, ch, bcaa, stb. Kell egy ilyen táska neked:)

[link]

2012. júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Te ilyen "anyuci pici fia" típus vagy? :)

Kérd meg őt, vagy a barátnődet (ha nincs, szerezz be egyet), csajokat mindig meg lehet fűzni ilyesmire.

2012. júl. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Először is minnél kisebb kiszerelésben vásárolsz valamit, annál drágábban jutsz hozzá. Másodszor, ha valóban komolyan, de akár hobby szinten is testépítésre adod a fejed, akkor idővel rájössz és megtanulod, kitapasztalod saját testedet, és saját magad összeállíthatod a megfelelő protein mátrixot, az energizálódat, a tömegnövelődet.
2012. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Jajaj 37 évesen mondhatom hogy az vagyok, 17 évesen elköltöztem otthonról, addig erőemeltem és juniorban mindenféle segítség nélkül ott voltam az elsők között a 90-es évek közepe táján országos és nmegyei szinten. Aztán egy sérülés miatt áttértem a küzdősportokra és mostanában kezdtem el edzeni, hogy formába hozzam magam, de most lehet ennék kiegészítőket. Csak azért mert nem vagyok már fiatal és egy helyen beosztott vagyok és emellett magánvállalkozóként két egyéb tevékenységem is van. Tanulnom is kell néha, mert külföldön élek, meg hát a családdal és az egyéb hobbikkal is szeretek foglalkozni.
2012. júl. 31. 17:18
 10/18 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek pedig jobb dolga is lehet, mint az én dolgaimmal foglalkozni, jálás vagyok érte, hogy mellettem van és támogatjuk egymást a SZÜKSÉGES MINDENNAPI teendőkben. Annyid dolgozik mint a fene, örülünk ha tudunk pihenni egy kicsikét. Amiről mi beszélünk már a "hóbort" kategóriába tartozik és nem hinném, hogy azzal kellene lefoglalnom a páromat, hogy szortírozzon meg pakolásszon meg ilyesmi.
2012. júl. 31. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!