Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egyedül mennyi idő alatt...

Egyedül mennyi idő alatt lehet megtanulni a parkourt és az akrobatikus ugrásokat?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 14:13
 1/4 dag ***** válasza:
Szerintem egyedül nem nagyon fogod tudni megtanulni!
2012. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Chruser ***** válasza:

Ez nem egy olyan dolog, amit időben vagy bármi másban mérnek. Olyan nincs, hogy "megtanulni a Parkour-t", ez nem egy vers. A Parkour-t gyakorolni tudod, az életed részévé tenni, olyan, hogy megtanulod nincs, mivel ez olyan dolog, amit addig csinálsz, ameddig akarod, amikor akarod és ahogy akarod.

Olvass vissza kérdéseket a Parkour kulcsszó alatt, legalább 1 oldalnyit, azokban találsz majd hasznos információkat.

Csak rajtad áll, hogy mennyi időre van szükséged a különböző mozdulatok elsajátításához, de előtte olvass utána a Parkour fogalmának, amit szintén megtalálsz az előző kérdésekben.

2012. aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 majkihesoyam válasza:
ott a pont... :D Én is parkourozok.. 4 éve csinálom nagyon sok mindent tudok mondhatni elég jól de sosem fogom megtanulni mindíg vannak új ugrások, mozdulatok amit én nem tudok akkor azt próbálgatom és egy idő után sikerül de van még millió... :D
2012. aug. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerencsére nem lehet.
2012. aug. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!