Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan tudom legjobban növelni...

Hogyan tudom legjobban növelni a bicepszemet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Súlyzózással :D

Viccet félretéve, próbálj meg karizomerősítő gyakorlatokat. Vegyél súlyzókészletet (semmiképpen se a legnagyobbat) abban lesz egy útmutató is amiben le van írva milyen gyakorlatokat végezz.A bicepszerősítő egyébként ilyen:

az egyik kezedben van a súlyzó, ülsz és a térdedre/combodra ráteszed a könyöködet, közben a súlyzóval fel-le mozgatot a könyökhajlattal a kezedet. Eközben NE emeld meg a könyöködet.Minnél kisebb súllyal kezd, sőt én azt ajánlom előbb csak a sima fogantyút emelgesd rajta esetleg legyen a súlyrögzítő.A légzás is fontos minden edzésnél, amikor kifejted az erőt (tehát felemeled a kezed/megemeled a súlyt) lélegezz be orron, amikor lenegeded a súlyt lélegezz ki SZÁJON. Mindig 4x8-as gyakorlatokat végezz 1x8 és 1x8 között tarts 2 perc pihenőt. De ne ülj le ilyenkor. Remélem segítettem én is így kezdtem :)

Te amúgy hány éves vagy? Mert igazából 18 év alatt nem lesz bicepszed. Nem fog látszani a kevés tesztoszteron miatt.

2009. júl. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Sokat verdd a faszod súlyzóval:D
2009. júl. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem lesz bicepsze? :)

16 éves vagyok, és 43-as karom van.

Mondjuk 3 éve járok kondizni, de úgy szoktam hogy a fekpadról leszedem a rudat, arra felrakok 5-5 kilót (így kezdtem) nekitámasztottam magam egy falnak hogy csak a kezem mozogjon. És így, utána nagyobb súllyal, úgy is csináltam ahogy előttem leírták.

De ezt ne úgy csináld hogy hetente 10 darabot, semmit se ér. Minden nap kell, és csinálj legalább 8×30-at. Persze ha soknak érzed ne. Énis megszakítottam magam nem egyszer.

2009. júl. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem lesz bicepsze?? Azért ne írjunk már olyat, amiről nem tudjuk biztosra, hogy igaz-e... :-)


A legjobb időszak a 15, 16 éves kor a testépítésre...!

2009. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát hülyeség amit a 16 éves gyerek mond már bocs. semmiképpen sem szabad minden nap edzened.az edzések közt egy nap pihenőt mindenképp kell tartanod különben tönreteszed az izomszöveteited.na és persze a táplálkozásra is oda kell figyelned, egyél sokat.
2009. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!