Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan bírjam jobban a fájdalm...

Lego65 kérdése:

Hogyan bírjam jobban a fájdalmat pankrátor szeretnék lenni de félek a fájdalomtól sött meg semerem magamat ütni semmivel csak esetleg kézzel szóval irjatok hogy hogyan lehetnék jobban fájdalom tűröbb? de lécci normális válaszokat

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 14:29
 1/5 anonim válasza:

Te hány éves is vagy? A pankráció színészet az összes mozdulat csak tettetés. Én is szeretem a pankrációt de ez színészet ott fájdalom csak akkor van ha valami balul sül el ennyi.

Na de ha fájdalomtűrőbb akarsz lenni akkor 1. menj konditerembe had fokozódjon az állóképességed. 2. Vannak olyan edzések megfelelő edzőkkel ahol ki idegelik a tested. Ez annyiból áll hogy minden felülésnél hasba vágnak meg hasonló dolgok.

De nem értem ha félsz a fájdalomtól akkor miért akarsz ilyen sportot? Meg ha meg sem mered ütni magad (bár nem értem magadat mért ütögeted) akkor honnan akarod megtudni hogy hol a fájdalom tűrési határod?

2012. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

te vagy komplett hülye vagy,vagy 10 éves.

ha 10 éves vagy,akkor kezdj el járni birkozó edzésre,aztán 16-18 évesen mehetsz pankrátor edzésre is.

2012. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
először is nem félek kimondottan a fájdalomtól.másodszor én ugy értettem h lehetnek ojan atom nagy esések meg minden amit esetleg nem bírnák harmadszor nem ütöm magamat csak felhoztam negyedszer 14 éves vagyok szeptember másodikán
2012. aug. 27. 11:23
 4/5 anonim válasza:
Akkor még ne akarj semmit a pankrációval. Járj más edzésekre és kondizz. Bár ha a kondit ilyen korán elkezded akkor lehet megállsz a növésben. Még1-szer mondom ez színészet. Ott kb. csak akkor érezhetsz fájdalmat ha igazából megöklöznek. Vagy ha kicsit elgyepálnak valamivel. De az meg oly mindegy hisz akkor úgy is csupa véresen mész ki.
2012. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor először kezd el judo-val vagy jujitsu-val. Ott megtanulod a helyes eséstechnikát, és akkor még a nyaktörőnek tűnő zuhanásokból is épségben tudsz majd földet érni. Továbbá látványos dobásokat is megtanulsz. Idővel megszokod, hogy folyton a földhöz vágnak, és kialakul egyfajta tolerancia is (főleg jujutsu-n, ha ütitek egymást rendesen) a fájdalommal szemben.
2012. aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!