Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Erről a box egyesületről mi a...

Erről a box egyesületről mi a véleményed?

Figyelt kérdés
[link] Havibérlet 8500-ért, heti akár hét óráért megéri? Jól oktatnak? Vagy mást ajánlanál? 16 éves vagyok, és szeretnék elkezdeni boxolni! :)

#harc #egyesület #box #unevrsity boxing club #harcművszet
2012. aug. 27. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
jó hely. És a korlátlan bérlet 8500-ert igencsak baráti, hiszen naponta kismillió edzés van.
2012. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

voltam ott.

teljesen jó hobbistáknak.

egy edző van ő nagyon tapasztalt,aki egyben pultos is és az esti edzéseken 25-30ember is van.

így nem tudom mikor jut idő egy kezdőre.

a vasas-al jobban járnál kezdőként szerintem,de a magányos farkasok klubról is jókat hallottam.

ha a helyhez ragaszkodsz,akkor viszont a savate edzésre lenézhetsz,nagyon jó az edző és az újakkal is rendesen foglalkozik.

2012. aug. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 aikiboxer ***** válasza:

Ha nincs túl messze neked, nézz be hozzánk: www.kellnerboxklub.hu


Megközelíthető a Lehel tértől 14-es villamossal vagy a Keleti pu-tól 30-as busszal. Van versenyző és hobbista edzés is, mind a kettő nagyon magas színvonalú, és az edzők rendesen foglalkoznak veled.

2012. aug. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sznofru ***** válasza:
En ide jarok :-)
2012. aug. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És tetszik? :) Ha szabad megkérdeznem hány éves vagy?(csak mert kiváncsi vagyok hogy milyen korosztályhoz tartozol, és úgy mi róla a véleményed) :)
2012. aug. 28. 16:27
 6/6 anonim ***** válasza:
annó ott kezdtem nagyon lassan fejlődtem a kezdőkkel nem foglalkoztak eléggé mert rossz volt az edző/résztvevők arány akkor volt 1 edző és 15-18 résztvevő ahova most járok ott 3 edző(kezdőknek, versenyzőknek-haladóknak és egy személyi edző de ő csak ott van a teremben a mi edzésünkben nem vesz részt) van egy edzésen és 10-12-en vagyunk résztvevők
2013. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!