Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Muay Thai vagy Zen Bu Kan Kempo?

Muay Thai vagy Zen Bu Kan Kempo?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Melyiket ajánljátok?

2012. szept. 3. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Muay Thai
2012. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Thai:)
2012. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kova 55 válasza:
Thai box
2012. szept. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
attól függ milyen szempontból.
2012. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kempo
2012. szept. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy "jobb", szerintem. Előfordulhat, hogy egy ZBKK-s legyőz egy MT-st és fordítva.


Én kempózom, és nagyon jó stílusnak tartom. Ohh, már várom a sok okost, hogy "mertakempóegyősiindiai" stb., mert, hogy nincs mögötte ősi filozófia, mivel egy egy újkori stílus, de hatékonynak nagyon hatékony, komplex sport, mely egy csomó tradicionális ágból szedte és gyúrta össze a leghatékonyabb technikákat egy egésszé. Én nagyon ajánlom!


A MT-t nem ismerem, csak azt látom, hogy nagyon kemény keleti férfiak művelik :)

2012. szept. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Thai szerintem
2012. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

tegnap 13:39


Na várj csak, mindjárt jön Aczél, meg Neutronlovag, és majd jól kiosztanak, hogy "aharcművészetagyiilkolásrólszóóóól"!

XD

2012. szept. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a harcművészet tényleg gyilkolásról szól, hogyha késsel meg ilyenekkel mennek neked, ezt ők is sokszor elfelejtik, ha puszta kézzel jönnek akkor nem kell megölni senkit. Meg kinyomni a szemét sem kell meg ilyenek, eltöröd az egyik karját és kész. vagy kiütöd. Érdekes, itt lent a gangon ahol én vagyok, soha nem hallok olyat, hogy valakik bokszoltak, és megölték megnyomorították egymást. Ez itt bevett dolog, ha bajod van a másikkal, kihívod. Persze, állkapcsok törnek, arcok felszakadnak, ujjak is törnek. EZ eddzi meg az embert.
2012. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És most ne gyertek azzal hogy a csatatéren mi volt. Már nem aktuális
2012. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!