Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ki a jobb the rock vagy john...

Ki a jobb the rock vagy john cena és ne írjátok, hogy megrendezett mert tudom ki a jobb?

Figyelt kérdés
the rock szerintem
2012. szept. 29. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
The Rock
2012. szept. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
The Rock
2012. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
John Cena
2012. szept. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha tudod ki a jobb miért kérdezed?
2012. szept. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Rock! kedvencem:))))
2012. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
azért kérdezem mert kiványcsivoltam kit szeretnek jobban az emberek
2012. szept. 29. 15:51
 7/13 lee12 ***** válasza:
60%
megrendezett az egész így össze se lehet hasonlítani őket
2012. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

the rock.

sokkal atletikusabb a ringben,magasabb is jóval,jobb,arányosabb a testfelépítése,hiába izmosabb cena,és a dumája is sokkal jobb,karizmatikusabb ember.

2012. szept. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ja the rock a legjobb john cenat csak a nők meg a hülyék szeretik the rock még filmcsillag is ő játszotta a fogtündért
2012. szept. 30. 08:18
 10/13 anonim válasza:
55%

Hú, engem most nagyon le fogtok pontozni, de nem érdekel.

Mi az, hogy John Cena-t csak a nők és a hülyék szeretik? Nem egy embert ismerek, aki történetesen se nem nő, se nem hülye. Egyébként meg a nőkön és a hülyéken kívül, leginkább csak a gyerekek szeretik. Hogy miért? Mert az ő karaktere olyanra lett tervezve, hogy példát mutasson az embereknek. Pl.: Never Give Up, Rise Above Hate, nameg most ez a Rise Above Chancer szlogenei. Ki tudja, lehet, hogy Dö Rák a való életben hozzá képest, egy az életét börtönben leélő, frissen szabadult rab angyali jókislány, Széna Jani pedig b@szik az emberek fejére, ha látja, hogy fuldokolsz, nemhogy a kisujját nem mozdítaná, de még rá is segítene, nehogy véletlenül is lélegezni tud.

Szóval, ez valóban egy hülye kérdés. És ezúton is bocsánatot kérek, mert a kérdésben szereplő feltételeknek nem tettem eleget, és "írtam, hogy megrendezett".

Ja, és The Rock filmcsillag, mert ő játszott A fogtündérben. Elmondanám neked, hogy Dwayne Johnson összesen 15 filmben szerepelt, és Cena is kapott 4 főszerepet. Na bumm.

2012. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!