Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A 7végi maratoni futás pénzes...

A 7végi maratoni futás pénzes vagy lehet ingyen is indulni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen maratoni futásra gondolsz? Általában az összes ilyen versenynek van nevezési díja.
2012. okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
okt 7 nemzetközi spar maratoni futás
2012. okt. 3. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Látom google számodra ismeretlen fogalom:


[link]

2012. okt. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
furcsa, h csak 20ezer forint ellenében futható
2012. okt. 3. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak sokkal olcsóbb versenyek is, ha szervezett körülmények között szeretnél maratont futni. Pl. ezeket a versenyeket ajánlani tudom, 28-adikán is rendeznek maratont Győrben elég olcsón:


[link]


Tudom, hogy valami távol-keleti vallásos ideológiára építenek, de én voltam anno az általuk rendezett szombathelyi maratonon (sajnos 35 km-nél feladtam), és nem jött ez elő, egyáltalán nem próbálják rádumálni ezt a versenyzőkre, szerintem a rendezők is inkább csak sportolni szeretnek. Jövőre lehet indulok a tavaszi pécsi maratonukon, ha lesz elég időm télen futni.

2012. okt. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!