Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Stillmass Creatin AKG-nél...

Stillmass Creatin AKG-nél kell feltöltés? Ha igen milyen adagokban és meddig?

Figyelt kérdés
90kg vagyok. Szintentartás 3x3g, szétosztva a nap folyamán, én úgy gondoltam hogy feltöltésnél felemelném 4x5g-ra, 4 napig, majd 3 napig 3x5g, ez ugye pont egy hét (micsoda logika te jó ééég:D) aztán pedig 3x3g. 1,5-2 hónapig. Mit szóltok hozzá?
2012. okt. 4. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell tölteni, mehet a 3*3g. Bár gondolom nem gond, ha töltesz vele pár napig:)
2012. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó lenne rendbetenni ezt a feltöltés dolgot. Tisztázzuk. A fel nem töltött izomsejtek mindig nagyobb mennyiségű creatint fognak felvenni, aztán telítődnek, végül ezt már nem tudod fokozni, tehát stabilizálod egy bizonyos mennyiséggel. 17 fajta kreatin kötés létezik, tudomásom szerint. Mindegyik valahogy másképp működik. Kevesebb vagy több kell belőle. A lényeg abban rejlik - szerintem - hogy az alap creatin monohydrát kb. 88%-os míg egy foszfát csak 62%-os a citrát pedig 40% körüli arányban tartalmazza a kémiakötések révén a szabad kreatint. Ezt kell az izomsejtbe pumpálni.


Tehát amikor a creatin AKG-ről van szó, akkor tudjuk azt, hogy 2:1 arányban van a creatin és az AKG. Tehát 100g-ban 65g creatin van és 34g AKG ami segít a gyors beépülésbe, meg a többihez. kb. 2-3g/adag kb. 70kg testsúly esetén ami ajánlott ennél a creatin fajtánál. Edzés előtt a legjobb, de lehet edzés közben. Pihenőnapokon pedig éhgyomorra.


Aztán mindenki a saját belátása szerint, ez csak egy vélemény!

2012. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!