Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mosonmagyaróváron van rúdtánc...

Mosonmagyaróváron van rúdtánc tanfolyam?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem kizárt. De az egyik legképzettebb késharc instruktort, igazi komoly Aikido mestert, apropó a késharcos srác Orosz Kombat Sambo instruktor is (és nem magyar szamba..) megtalálod. Óvár egy jó hely.
2012. okt. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
jaja, olyan kemény a srác, még Chuck Norris is összehugyozta magát, amikor megköszörülte a torkát...
2012. okt. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom kire gondolsz, de a Késes Krisz (jegyezzük meg a nevét, még óváriak is) nem piskóta.
2012. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Egyébként ott Capoeirások és Karatésok is vannak, Thaiboxosokat már elpi.csázták, el is tűntek.. Óvár egy harcművészeti fellegvár, bár már változnak a dolgok.. Minden esetre ott nagyon érdemes a felsorolt edzések felől érdeklődni, nem szabad kihagyni!
2012. okt. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amúgy nem lennék meglepve, ha profi rúdtáncinstruktor is lenne késeskrisz, valamint expert ágyúöntőmester, jógaguru, kaszkadőr, agysebész, cirkuszi artista, esztergályos, állatidomár, hajszobrász, vadakat terelő juhász...


tudom, hogy rengeteget kihagytam, bocsi!

2012. okt. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aczél, aki téged elismer, komoly ember nem lehet...
2012. okt. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És elnézést a kérdezőtől a sok offért, bocsesz, de ez kikívánkozott :D
2012. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Most már megkérdezem, te mi a rákról beszélsz?
2012. okt. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
aha, biztos igazatok van:D
2012. okt. 26. 14:03
 10/11 anonim ***** válasza:
37%

Na, oké lehet nem akarsz Aikido-zni :)


Kerestem neten, de sehol sem találtam a környékeden ilyen edzést, minden esetre sok sikert, hátha akad!

2012. okt. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!