Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyi ido megtanulni agresszi...

Mennyi ido megtanulni agressziv gorkorizni?

Figyelt kérdés
hogy tudj royal(slide ot) es a deszkahoz kepest milyen nehez?nehezebb mint a bmx? (nem sulyra) unatkozo iq harcosok ne irjanak!

2012. nov. 2. 11:04
 1/4 anonim válasza:

Én 10 éve görizek, de természetesen most is van tanulni való... az alapokat néhány hónap alatt meg lehet tanulni, royale kicsit nehezebb, attól függ, mennyire vagy a csúszkálásra ráállva, ha alapoktól kezded, akkor fél év, egy év is lehet, kivéve ha nagyon tehetséges vagy.


Itt találsz segítséget: [link]

2012. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20 éve aggerssive görizek , :) Egy alap szintet felhozni kb 2 év. és most jön a csoda recept!!! jól figyelj: Gyakorlás :D Sok sok sok gyakorlás. Ez azoknak sikerül akinek ez nem az élete része lesz hanem az élete. Szóval e köré épülnek a haverok barátok stb. Én anno mindennap göriztem, suli tanulás otthon és göri egyből. Fanatikusnak tűnik a dolog de nem éreztem annak. Egyszerűen ezen kattogott az agyam minden percben, mit adtam be addig és abból mit lehetne még beadni, mi legyen a következő trükk Hol korizzunk, hol van egy újabb korlát padka amin jól nézne ki egy trükk vagy amit jó érzés lenne lecsúszni. Szóval ez egy életforma. DE egyet ne feledj, e mellett mindenképp tanulj valamit mert ebből nem fogsz megélni :) Nekem szerencsém volt mert egy ilyen boltba dolgozhatok ahol részben ezzel foglalkozunk. Am volt egy srác 2 év alatt a legjobb 3 göris egyike lett 2 év !! :O :)
2012. nov. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi es meg azt szeretnem kerdezni hogy naon keves trukk van? Mer a linknel csak 41 et ir az nem tul sok tenyleg csak annyi van?
2012. nov. 3. 11:54
 4/4 ConiglioPiatto válasza:
nem a trükk mennyisége a lényeg....ez a "41 trükk" pont elég ahhoz hogy STÍLUSSAL korizz.....biztos van még sok de sztem ebben is a kreativitás és a stílus számít
2013. jan. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!