Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Le akarok ugratni egy 3 fokos...

Trichard2001 kérdése:

Le akarok ugratni egy 3 fokos lépcsőről. Hogyan győzzem le a félelmemet? ( Nem freestyle, hanem sima rollerem van )

Figyelt kérdés
sport, extrém rollerezés, freestyle rollerezés, rollerezés, félelem
2012. nov. 10. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Sosem rollereztem, de olyan tippem van, hogy próbálj fokozatos lenni. Először próbálj leugrani roller nélkül. Aztán vedd elő a rollert, és úgy próbálj leugrani, hogy készülj arra, hogy bizonytalanság esetén leugrasz a rollerről. Ha simán a lábaddal a földre érkezel, stabilabban meg tudsz állni a földön. És így látod is, hogy mennyi lendület kell még, hogy biztonsággal leérkezz. Ha pedig már így is biztosnak érzed, akkor nagy levegő, és próbáld meg rendesen! Ha rászánsz egy délutánt, biztos sikerülni fog!
2012. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először csak padkáról ugorj le,azt gyakorold,h lazán menjen. Utàna magasabb padkáról,v 2 fokos lépcső, aztán utána nekimehetsz a 3 fokosnak is...
2012. nov. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hellóka:) az extrém sporthoz idő, türelem, és vakmerőség kell. Én göriben teszem magam próbára már egy éve, és valóban kitartás, és merészség kell. nem szabad nézni, hogy most milyen magasan vagy stb. csak csinálni kell :D (de azért óvatosan;) )
2012. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én amikor elkezdtem rollerezni egyből leugrottam 5 ös lépcsőt fél óra után 2 méter magasból http://www.youtube.com/watch?v=s6Sc_WsVO_c&feature=youtu.be
2012. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
legyen rajtad védőfelszerelés mindig, ha először ugratsz ilyen lépcsőn! én amikor eloszor ugrattam a tailre raktam mind2 lábam... lehet hogy ez nálad is beválik
2013. aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Figyi ez nem nagy dolog a végén rájösz, hogy semmi nagydolog nincs benne csak arra vigyazz, hogy ne az utolso percben olie z . És ha félsz akkor meg meny neki nagy lendülettel és akkor már anyi is elég, hogy egy kicsit felhuzod a rollerkormányt hidd el miután megcsináltad simán megy majd az öt is csak ha rendes rollered van nem extrrme akkor vigyázz mert könyen eltörhet. Ja és sok sikert :D
2015. jan. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!