Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Sűrgős. Valaki? aki jártas a...

Franchi kérdése:

Sűrgős. Valaki? aki jártas a szlovák airsoft terén az segítsen már.

Figyelt kérdés

Tervezek venni egy fegyvert, szlovákiából szeretnék rendelni egyet! Erre a fegyverre gondoltam : [link] Sk/zbrane/airsoft/dlhe-zbrane/dlhe-aeg-v-cene-nad-80--eu/air

soft-tokyo-soldier-ts4004-cqb-metal-gear-aeg-6mm mi a véleményetek erről? Vagy tudtok róla valamit? és a boltról? Lehet tőlik ide MO. Ra is rendelni? Ha nem, tudtok olyan szlovák boltokat ahonnan igen?

Mit gondoltok a G36C ről? és a G36K ról?


2012. nov. 27. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

A szlovák dologban nem tudok segíteni, de nagy tapasztalatom van a G36K terén (nekem is az van). Remek fegyver! Épületbe, terepre egyaránt jó. Szerintem jobb mint a C verzió mert hosszabb cső=pontosabb. én csak ajánlani tudom. :)


Mért fontos, hogy szlovákoktól rendelj?

2012. nov. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi....Azért mert sokkal olcsóbb....és 2-3000 már kiszálítják....maradoka a G36C nél....HK márka ismerös neked ??
2012. nov. 30. 07:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem és igen ismerős. Jó, strapabíró márka, más néven Umarex (így több helyen megértik :) )

Amúgy EU országok közt szerintem minden bolt úgymond köteles postázni a megrendelést.


Hát mit fűzzek hozzá? Sok szerencsét, szép játékokat! :D

2012. nov. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a aegítséget :)))))))))
2012. dec. 1. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!