Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » AirsoftPanda! Rendelt már...

AirsoftPanda! Rendelt már valaki innen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék innen rendelni (www.airsoftpanda.com). Rettentő jó cuccok vannak iszonyat olcsón, magyar airsoft árakhoz képest. Valaki rendelt már innen? Ha igen, tapasztalatok?

2012. nov. 30. 18:18
 1/10 anonim válasza:
én még nem vetem innen semmit, de én is most akarok venni magamnak egy airsoft-ot! szerintem nagyon jó ez az oldal, nekem nagyon tetszik!
2012. dec. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát én nem fegyvert akarok csak kiegészítőket. Pl. g36 carry handle, tárak, gearbox alkatrészek stb., de ha lesz fegyvercsere szerintem innen lesz! :D
2012. dec. 2. 09:16
 3/10 hun46y3 ***** válasza:

Az árra rá kell számolni a szállítást, és erre jön még az ÁFA és a Vám.

Fegyvert nem mindig éri meg külföldről rendelni, elég kockázatos. Ha szállítás közben sérül meg, nem veszik vissza.

Amúgy tényleg baromijó cuccaik vannak, kiegészítőket megéri rendelni!

2012. dec. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pont ezt a karom megtudni, hogy mennyi a szállítás és a többi ami rájönne.
2012. dec. 2. 17:00
 5/10 hun46y3 ***** válasza:

A szállítás súlytól függ, de... hát rossz esetben egy tízes. Innen még nem rendeltem, de eddig mindenhol kiírták a rendelés véglegesítése előtt, hogy mennyi lesz a szállítás, így az kiderül.

Az ÁFA 27%, a vám 3,2%

És ezek sajnos összejönnek, tehát kiszámolod az árat a szállítási költséggel, erre jön a vám, és még erre az ÁFA.


Régen még, ami fegyvert akartam venni, így 500 Forinttal került volna kevesebbe, annyit meg nem ér a kockázat.


Viszont ÁFÁt csak EU-n kívülről jövő termékekre kell fizetni, így érdemes a taiwangun.com oldalt is böngészni, mert az EU-s.

2012. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Számítottam rá, hogy elég durva a szállítási költség. Taiwangun szerintem rohadt drága. Azt mondják szlovákoknál még olcsók a cuccok, de nem nagyon találtam oldalt, ha találtam is akkor nem értettem egy kukkot se belőle.
2012. dec. 3. 14:41
 7/10 A kérdező kommentje:
+ még b@szakodni kell a vámosokkal is...
2012. dec. 3. 14:41
 8/10 anonim válasza:
A taiwangun.com tényleg egy jó oldal én is onnan tervezek most egy RK-05-öt venni...minőségi cuccok vannak ott de persze a well márka is megtalálható ;D...amugy gondolj bele a magyar árakhoz képest még mindig olcsóbb,de ha nem is sokkal akkor is sokkal minőségib mer mo.-n általában kínai olcsó fegyvereket adnak el sokért...ezen az oldalon viszont tűrhető áron vannak minőségi cuccok :)
2012. dec. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj az nincs amit keresek. :( g36 carry handle (scope)
2012. dec. 6. 13:42
 10/10 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még a vélemények!!! :D
2012. dec. 8. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!