Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gördeszka festés?

Csabiutas96 kérdése:

Gördeszka festés?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszene egy szimpla neonzöld deszka (yo) xd

Megéri lefujni az alját? Vagy milyen festékkel lenne érdemes?



2012. dec. 8. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Pózer vagy?

Ha igen akkor vegyél festéket, és fújd le, ha nem vagy pózer meg lesz@rod, és lecsúszkálod úgy is.

2012. dec. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én is lefújtam az enyémet és megérte.de nemtudom milyen festék volt....
2013. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek fújod le? 5 perc alatt lecsúszom az egészet róla neked...
2013. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
shunker b*zdmeg nem mindenki olyan g*cipro mint te itt állítod magad... megnézném azé hogy 5 perc alatt hogy szeded le róla a festéket, azért hülyeségeket nem kell híresztelni..
2013. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5 perc alatt csinálsz 10 rendes boardslideot és kampec a mintának.
2013. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem lefestheted.

Theskuner neked meg azt mondanám hogy attól még hogy te a gördeszkát csak úgy ismered hogy csúszkálni lehet vele és úgy is lekopik attól még ez nem így van nem is kell feltétlen pózernek lenni hozzá ha csak közlekedni akar vele meg esetleg barátoknak/családnak meg akarja mutatni hogy hogy néz ki a deszkája akkor tegye nyugodtan. Ha meg mégi téged meg miért érdekel hogy ő mutogatni akarja?

2021. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csabiuraa96 tehát neked az a válaszom hogy szerintem fesd le ha nem csúszkálsz megéri. Ami pedig a festékválasztást illeti valami fújós vagy ha jól tudsz festeni ecsettel akkor még valami akrilfesték is lehet (nem kell valami méregdrágát venni szerintem az aldis vagy lidlis is megteszi de tényleg csak akkor ha tudsz ecsettel festeni).
2021. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!