Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Muhammad ali vs mike tyson ki...

Muhammad ali vs mike tyson ki az esélyesebb?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
11%

Chuck Norris.


Egyébként ha mindkettő fénykorát vesszük alapul, akkor Tyson keresztbe lenyelné Alit. Alit agyonszivatták mindenféle szerekkel mielött ringbe küldték, ezt ma már nem tudnák megtenni.

2012. dec. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
hát, tapi, én nő vagyok és fingom sincs, de a pasim szerint Tyson. és még csak nem is lenne hosszú meccs...
2012. dec. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

nem lehet megalapítani Ali nagyon furfangos volt,

tyson meg agresszív de nem is kell hasogatni őket mind kettő top1

2012. dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Tyson maga a nyers erő,agresszív bunyós.

Ali: Táncos lábú,technikás,eszes boxoló.

Szerintem Ali lábon ki tudná mozogni Tysont és ésszel megtudná fogni.

2012. dec. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Mike Tyson vesztene Tyson semmit sem ér a technikás ellenfelek ellen pl.Lewis,Hollifield-remélem igy irják.Ali elpáholná
2013. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tyson csak 85-88 -ig volt a fénykorában utána már egyre rosszabb volt... Igen hiába volt veretlen 91 -ig. Az meg, hogy keresztbe lenyelné Ali -t csak a hozzánemértő idióták mondanak. Ali nak "acélálla" volt képes volt akár 15(!) menetet is végigállni, ahol szétverték a fejét (nem mintha Tyson "üvegállú" lett volna...)... Rendkívül gyors volt erős na meg a méret, sokkal nagyobb volt Tysonnál és sokkal hosszabb a karja, persze Tyson simán belemegy az ember pofájába az elhajlásaival és szétküldi a fejét, de Ali ellen ez nem ment volna szerintem... És ezt úgy mondom, hogy óriási Tyson fan vagyok... De ahogy minden küzdősportban így itt is bármi megtörténhetett volna, de az esélyesebb akkor is Ali. Ali számtalan olyan ellenfelet is megvert aki ellen semmi esélye nem volt...
2013. máj. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!