Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » El akarok kezdeni airsoftozni...

El akarok kezdeni airsoftozni és egy src xm8-ast akarok rendelni. Itt a link: www.airsplat.com/Items/ER-SRC-0621-XOD. Htm Jó fegyver? Én nem értek hozzá szóval véleményt szeretnék. Akkumulátor milyen való bele? Megéri megrendelni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 19:57
 1/6 A kérdező kommentje:

Rossz linket adtam.Itt a helyes link:

[link]

2013. jan. 6. 20:15
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos nem venném meg.

Vegyél inkább egy G36-ot (JG gyártmányt), szerintem a legtutibb kezdofegyver. Link:

[link]


Vagy egy Kalasnyikovot (CYMA gyártmányt), mundjuk egy ilyet:

[link]


De mennyi pénzt akarsz rászánni az airsoftra? Epuletben, erdoben vagy hol játszol? Esetleg csak célbalovéshez kell? Adj pár infot :)

De ha már a Heckler and Kochnál vagy, akkor jobban ajánlom a G36-ot :D

2013. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Erdőben,és versenyekre járnék
2013. jan. 8. 16:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Először is nem verseny hanem játék. Azt hogy mit vegyél leírta az előttem szóló, viszont azt leírnám hogy érdemes csak magyarországi webshopból vagy európai unio tagországaiból rendelni mert akkor nincs vám. Amit linkeltél ott rájön az árra még 25% plusz ugyebár a szállítás ami megint csak nem olcsó. Szóval nem éri meg rendelni. Itthoni webshopok közül a legjobbak az airsoftdepo és az airsoftcentrum, külföldi pedig a taiwangun.
2013. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elso vagyok. Ha erdoben akarsz játszani akkor a G36 valami hosszabb verzióját ajánlom.

A versenyt (vagy rendezvényt) még korainak tartom. A csapatommal tobb mint egy éve airsoftozunk (kb. 15 ember) de még csak egy volt nagyobb rendezvényen. Kérlek írd le mit vettél.

2013. jan. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Későn válaszolok de végül semmit.Elkezdtem egykereküzni.XD
2013. máj. 19. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!