Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a különbség ízre a wpc80...

Mi a különbség ízre a wpc80 és az ízetlen 80% tejsavó koncentrátum között?

Figyelt kérdés
Tudtommal mind a kettő tejsavó koncentrátum.
2013. jan. 14. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
egyik finomabb mint a másik
2013. jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez igaz mind kettő WPC80% alapanyag. Csak valaki így ismeri és írja, valaki meg úgy......


A natúr, semleges íz természetes minden esetben eltérő lehet, hiszen sok mindentől függ. Ezeket a termékeket élelmiszer gyártók készítik 20-50kg-os zsákokban, amit aztán különböző márkák megveszik ízesítenek, tesznek hozzá ezt azt, és piacra dobják 1-2kg-os dobozokba.


Ellenben már eleve amiből kinyerik a WPC-ét sem mindig egyforma alap, tehát a natúr ízben is vannak / lehetnek elrtéérések. aZ egyik kissé édesebb, a másik kissé telítettebb.

2013. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. egyébként azért kérdeztem hogy mia különbség a kettő között mert múltkor a naturizomtömegnövelők.com ról rendeltem 1kg tejsavót 1700ft, ami nekem nagyon úgy tünt mintha csak tejpor lenne. viszont amit most rendeltem egy másik oldalról a still mass-ról 2kg wpc80 at 7300ft-é, annak meg már nem volt tejporos az íze. tehát akkor gondolom az olcsóbb volt a hamis.?
2013. jan. 15. 17:11
 4/4 anonim válasza:
Árulnak natúr tejsavó port 1000ft körüli áron, és natúr tejsavó fehérje koncentrátumot 5000ft-os áron. Előbbinek elég kevés a fehérje tartalma, utóbbinak 80% körüli.
2015. febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!