Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek Adam Raw szed...

Szerintetek Adam Raw szed vagy szedett valamilyen "tápszert"?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=PKfOuHJ_EXA


Ilyenekre gondolok, hogy: tömegnövelő, fehérje, kreatin esetleg szteroid/ koksz...


2013. jan. 18. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tápszert a kisbabáknak szokás adni.. remélem a táplálékkiegészítőt és a szteroidokat nem veszed egy kalaop alá
2013. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Fokozni a hormontermelést, vagy bejuttatni a hormont nem nagy különbség!


De nem ez a fontos!!


Szerinted szed valamit?

2013. jan. 18. 19:38
 3/13 anonim ***** válasza:
Tápkieget gondolom, hogy használt, koxot meg nem tudni. Egy jó genetikájú ember nézhet ki így naturálban is, de ez nem jelenti azt, hogy ő nem koxolt. :)
2013. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Fokozni a hormontermelést, vagy bejuttatni a hormont nem nagy különbség! "


Dehogynem, óriási különbség. Ugyanis ha a sajátodat fokozod, akkor van egy maximum, viszont kívülről akármennyit bevihetsz ami ráadásul a saját hormontermelésed le is állíthatja.

2013. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Óriási különbség! Ha a saját hormontermelésed fokozod (ami csak a genetikai max-ig lehet), az nem gond, nem lesz mellékhatása. Ha kívülről bevitt tesztoszteronról van szó, akkor egy idő után leáll a saját hormontermelésed, , károsítod a szív- és érrendszert, heresorvadás, személyiségváltozás, májkárosodás és vesebetegség is lehet.

Szerintem nem ugyanaz!:)

2013. jan. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 SSanchez ***** válasza:
Ja és parizeres zsemlét eszik azért néz ki így !!!
2013. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

NYÍLVÁN nem ugyan az!!! De én úgy értettem, hogy mind a kettő teljesen más mint egy fehérje turmix...


De most a kérdésre koncentráljatok!

2013. jan. 18. 19:48
 8/13 SSanchez ***** válasza:
Ne töröld a válaszomat. Kérdésed: Szedett valamilyen tápszert? Igen, mivel valószínűleg kis korában nem mindig anyatejet kapott, szüksége volt tápszerre is. Kérdésre koncentráltam!
2013. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Te nyilván egy P Ö C S lehetsz!
2013. jan. 19. 16:09
 10/13 SSanchez ***** válasza:
Az:) Te meg egy tudatlan barom. Vitázzunk melyik a rosszabb.
2013. jan. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!