Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek 23 évesen késő...

Szerintetek 23 évesen késő lenne elkezdeni MMA-t?

Figyelt kérdés
Vagy ezt már jóval korábban kellett volna hogy jól csináljam?

2013. febr. 2. 21:31
 1/9 anonim válasza:
dehogy késő
2013. febr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na és lehet egyáltalán egyből ezzel kezdeni vagy ezt csak úgy érdemes ha már az ember előtte tanult valamit?
2013. febr. 2. 21:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha verseny a célod akkor előtte érdemes lett volna jiu-jitsu-znod, judo-znod,karate-znod, kickboxolnod,kung-fuznod.

23 évesen úgy, hogy semmit nem csináltál nehéz lesz.

Általában az MMA-t valamire építeni kell ehhez általában kellenek építő kövek.

De legalább izmos vagy?

2013. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha most, nulla edzésmulttal bemész a ketrecbe, valószínűleg elkenik a szádat. Nem késő, de előtte legalább két évig bokszolj, és mellette járj judo vagy brazil jiu jitsu edzésre.

És ne aggódj, 25 évesen se lesz késő, csak akkor már tudni fogsz kezdeni is valamit...

2013. febr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Verekedtél már? Küzdősportoltál már?


Egy részt, időbe telik az mma szabályainak a megtanulása, másrészt nem árt ha közben már nem kell azon gondolkozni, hogyan üss, merre térj ki :)

Előbb érdemes megtanulni öklöt vívni, birkózni, utána ezeknek sok hasznát fogod látni versenyen. Mert ugye az MMA az egy verseny szabályrendszer.

2013. febr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszokat. Azt tudom hogy előtte kell tanulni valamit hogy versenyre menjek. Csak arra gondoltam hogy van e olyan ahol egyből ezt a kevert harcművészetet tanítják vagy ezt csak úgy lehet hogy állóharc+földharc külön-külön?
2013. febr. 4. 17:49
 7/9 anonim válasza:

van ilyen mma edzés de az lehúzás és szaar

de hogy az eredeti kérdésedre válaszoljak szerintem igen késő én elég fiatalon keztem taekwondozni 4 éve de még csak mostanában kezdtem versenyezni és még sokat kell fejlődnöm

2013. febr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem késő! A küzdősportoknak az a lényege, hogy kell egy győztes, meg egy legyőzött. Valószínűleg, te az utóbbiak táborát fogod gyarapítani, sok-sok örömet szerezve a sporttársaidnak. xD
2013. febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó WÁÁÁÁ xD
2013. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!