Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy készüljek fel egy túlélő...

Hogy készüljek fel egy túlélő versenyre?

Figyelt kérdés
Hat éve nem sportolok, kicsit eltunyultam. Fontos lenne, mert van esélyem szerintem, és elég sok pénzt nyerhetnék, merthogy fizetős a dolog. Köszi.
2009. szept. 3. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha 6 éve nem sportolsz, akkor sűrgősen állj neki, mert különben nem lesz túl sok esélyed! Menj el futni jó sokszor hosszút, az ad egy alap állóképességet.

Nézz le a kondiba is, egy kis súlyemelés nem árt!

Elmehetsz úszni is, de akkor km alatt meg ne állj'

2009. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
bocs...3 km alatt meg ne állj!
2009. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi! Hat hetem van. Szerinted ezalatt javulhat látványosan az állóképességem? Elég jó kondícióban vagyok, úgy 6-8 kg-ot szívesen leadnék, úszni, futni meg egyenesen imádok.

34 éves férfi vagyok.

2009. szept. 3. 21:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hmm... És mennyit szoktál futni? Illetve pontosan ez miylen túlélő verseny?

Tényleg segíteni szeretnék, de ahhoz kéne egy kis infó :)

2009. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

ez pontosan milyen túlélő verseny és hol lesz?

csak felnőtteknek?....

2009. szept. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ez egy felnőtteknek kiírt pénzdíjas túlélő verseny. Túl sokat mi sem tudunk, mivel az útvonal és az esetleg felmerülő "nehézségek" is titkosak. Annyit tudunk, hogy Bélapátfalváról a Bükkből indulunk, 3 nap gyaloglás, adnak egy GPS-t, térképez, egy mobilt (a sajátod is viheted) ezenkívül egy hátizsák cuccot vihetsz magaddal. Negyvenöt jelentkező van. Ha megnyerem, minden válaszoló vendégem egy italra.

Drukkoljatok!

2009. szept. 4. 21:56
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos, akkor majd nagyon sok sikert!!!!Drukkolok Neked!

Addig is szerintem nézegess jó sok térképet, mert előny, ha legalább térképről ismerős a terep. Illetve mondom, menj el futni, vagy ami még jobb, csinálj hosszabb futókirándulásokat. AZ olyan, h futsz egy hosszút, és amikor fáradtabb vagy, akkor gyalogolsz, majd megint futsz. De akkor ez a futókiránulás legyen hosszú, mondjuk 30 km vagy több.

És mikor lesz a verseny?

2009. szept. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja, bocs megvan, 6 hét múlva.. :)

Nos, addig is jó felkészülést! :)

2009. szept. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Még 5 hetem van felkészülni. Köszi a válaszokat, ma is voltam futni. Nem reménytelen a dolog, sokkal rosszabbra gondoltam.
2009. szept. 6. 18:46
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
fuss, gyalogolj esetleg biciklizz sokat hegyekbe ha olyan helyen laksz táplálkozz egészségesen és drukkolok! hajrá!!;)
2009. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!