Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lány vagyok. Engem nagyon...

KaitlynApril kérdése:

Lány vagyok. Engem nagyon érdekel a pankráció. A véleményeket szeretném kérni hogy én ha beiratkozom a HCW-be onnan akár az NXT-ig eljuthatnék majd onnan a wwe-be!? Csak normális válaszokat kérek.

Figyelt kérdés

2013. febr. 7. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
kb annyi az esély mint az 5-ös lottóra
2013. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nem.

nincs kapcsolat a hcw és a wwe között.

a hcw egy hobbista saját kezdemény edzésekkel,időnkénti fellépésekkel.

a wwe meg egy világot behálózó multi cég.


lányként amit tehetsz.

jársz a hcw-be,hogy legyen fogalmad az egészről és mellette edzel konditeremben,mindent megtudsz a sport táplálkozásról,és nyersz egy fitnesz modell versenyt.

ha nemzetközi szinten is nyersz fitt modell versenyeket,akkor kaphatsz meghívást amerikába ott is indulsz nyersz,mellette jársz kint is pankrátor suliba,és mint híres,szép fitt modell aki tisztában van a pankráció alapjaival,folyamatosan küldözgeted a promó videóiad a wwe-nek.

kb így lehet némi esélyed.

2013. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát igen ahhoz kéne elég nagy angol tudás, aztán amerikában élni, felmutatni valami versenyt vagy valamit (persze szépség előny), na meg persze atlétikai mozdulatok, fitness terem minden nap, mivel oda izom is kell.
2013. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát a WWE Divák közé elég esélytelen kijuttnod, mivel az csak Celebgyártó. Olyan nők csinálnak műsorokat ott, akiket első sorban nem a pankráció érdekel, hanem celebek akarnak lenni (mint pl.: Kelly Kelly). Egy-két kivétel van, de a többségük ilyen.

Meg inkább maradj a HCW-nél, úgyis az Európa egyik legnagyobb pankrátor szervezete. Hidd el, sokra többre mész vele, mintha a WWE-be lennél.

2013. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
MR.MCmahon ha őt leszopod és tetszik neki akkor talán de amúgy nem mert hulladék vagy ahhoz
2013. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Itt mondjátok a negatív kommennteket és elveszitek a kedvét és amúgy a HCW-k és a WWE-nek van kapcsolata.
2013. júl. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6-os: Te ezt honnan a fenéből vetted?
2013. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Edge667 válasza:
Először is kikéne járnod egy pankrátor iskolát.. Onnan 50-50% esély hogy élő adásban léphetsz fel a HCW-n. És kérdem én ha nincs kapcsolat a hcw és a wwe közt akkor El Generico mi a faszt keress az NXT-ben ??? Nekem is vannak álmaim a wwe-vel kapcsolatban...De az lenne a legnagyobb ha találkozhatnék Dwayne "The Rock" Johnsonnal
2013. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy. El Generico tudod mikor járt itt? Jóval a WWE-be való menetele előtt. Akkor az Indy Pro Wrestling világában volt El Generico, és nem a WWE-be. Nincs semmi kapcsolat a HCW és a WWE között (azon kívül, hogy mind2 Pro Wrestling szervezet).
2013. júl. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Yoni03 ***** válasza:
Ha elmész a HCW-hez akkor bekerülsz a vérkeringésbe és van esélyed a wwe-be való jutáshoz
2014. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!