Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Jó ez az első teleszkóp?

Jó ez az első teleszkóp?

Figyelt kérdés

Marzocchi Dirt Jumper 3


[link]


Esetleg tudtok valami jobbat, ilyen árkategóriában?


2009. szept. 6. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
ilyen 40-50e körüli teleszkópok ügyében egy ilyen témában érintett fórumot kellene megkérdezned.
2009. szept. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ettől szerintem nem kell jobb, dh ra is jó, dirtre meg kiváló.
2009. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
dirtre jó streetre már kevésbé mert nehéz meghát nincs visszaút csillapítás,de ebben az árban tényleg ez a legjobb,ja még annyi hogy télen merevvilla lesz belőle :)
2009. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
új marzok mind kínaiak (v tajvan xĐ) szal ezeket nem ajánlom. Inkább a régebbieket, amik még rendes olasz gyártásuak, azokat ajánlom. (havernak 2004-es marzo dj1-ese van, igaz fojatja az olajat, de marha masszív :D
2009. szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
azt elfelejtettem h azér nem ajánlom az új marzokat, mert törnek! vehetsz roksokszot is, az is jó teló.
2009. szept. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
csö nekem 07 es marzom van abba visszaut is van levegö +olaj szerintem ez a legjobb es nagyon massziv meg telensem fagy be (tapasztalat)
2010. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

www.testbike.hu itt mindent megtalálsz , az én válaszom röviden : nem DHra nem dirtre belépő/kezdő szintű, és a dirtisnek ez a szint alap követelmény, haveroknai lyen van, nincs rájuk panasz de ne levegőset vegyél, havernak ereszt, de lehet h csak a ő hibája, én komolyabb szinten tolom manitoum van, de majd váltok marzóra (888) a 2010esek nagyon fayok a DJ széria is , am rugóutak, használat (márkától változó)


0-50 semmire se

50-80 enyhe dirt

70-120 Kemény dirt 4x (ja meg persze cc :D )

120-150 enduró

150-180 FreeRide

180-250,300 DH (az utolsó 2 szám adat a SuperMonster szeretne lenni :D )

am dhra 190-220 az optimális, nagyobb út már különleges vázat és ügyességet, ja mge persze felhasználást igényel...

2010. febr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ezek ugye RUGÓUTAK :D ha ki lusta olvasni :D
2010. febr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

a marzo a legjobb a telok közül.. rock shox egy nagy sz.r :D

igaz a régiek a jók.. a 2010esek viszont odabasznak:D

nekem 06os van és nagyonkirály

2010. ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!