Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Dirtre melyik teleszkóp a...

Jaskó Dániel kérdése:

Dirtre melyik teleszkóp a jobb? Marzocchi DJ 1/2/3?

Figyelt kérdés

össze akarok rakni egy dirt bicót már a váz meg a két kerék megvan... Váz: Kona Stuff

én ezekre a marzocchi-kra gondoltam de ha tudtok vmijobbat dirtre... :D


2013. febr. 18. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A Marzocchi még anno amikor Olaszországba gyártották nagyon jók voltak, manapság ezt már nem lehet elmondani:D

Ha jól emlékszem 2007-ig volt olasz a marzó. A dj 3 a legolcsóbb és legnehezebb, úgy 3kg körül lehet. Az 1,2 könnyebb és finomabb mozgású, viszont olyan sokkal nem strapabíróbbak. Döntsd el hogy mennyit szánsz rá és aszerint válassz:)

2013. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Legalább átütős kereket vettél?
2013. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen átütőset :D
2013. febr. 18. 19:14
 4/11 A kérdező kommentje:
használt telót akarok venni mert nekem újonnan nem ér anyiit használtan is lehet egy jót kifogni sokkal olcsóbban...
2013. febr. 18. 19:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Kapásból ezt találtam [link] , ezzel az a baj hogy egy picit régi modell, ezért nem szívesen venném meg, viszont ha 25-ért odaadná a webshop akkor már el lehetne rajta gondolkozni ha tényleg tökéletes állapotban van. Még tavaly volt az ebikeon egy manitou gold label 40ezerért, és 100-120-ról árazták le, na például ilyeneket is kilehet fogni csak várni kell. Még a suntour duro-k sem rosszak. Egyébként mennyit szánsz rá, hajtást milyet szeretnél?
2013. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
teleszkópra max 30-at a hajtást még nem tudom.... vmi tipp? :D
2013. febr. 19. 11:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Mond el hogy hol szeretnéd használni. Az sem mindegy hogy az Alföldön laksz e, vagy pedig a Mátrában:)

Ha csak egy dirt pályán szeretnél menni akkor oda elég a single speed is, de ha például erdőbe is akarsz menni oda kell minimum 1x8-as vagy 2x8-as meghajtás. Hátul azért nem 9-es, mert a 9-es fogaskerék és váltó sokkal drágább:)

2013. febr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
borsodban lakom miskolc melett és eléggé sok hegy van :) dirt &freeride felhasználás szval ige erdőben is meg dirt pályán is :D 2x8-ast néztem én is vagy 2x9-est...
2013. febr. 20. 08:20
 9/11 anonim ***** válasza:

Előre én ezt tenném [link] , első váltónak szinte mind1 hogy milyet veszel, váltókarban nekem acera van neked is bátran ajánlom, hátulra pedig egy rövid kanalas sora-t:)

A hajtómű amit találtam szinte ingyen van, a sora váltó országúti, de ez ne tévesszen meg ugyanis a magyar bender is ilyet használt, és ha ő alatta kibírta téged is kifog bírni:D

2013. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kormánya elég 6 ezer is:)

Nekem egy noname kocka stucnim van, de brutál erős és kb 2500ft volt, és bike+ rising fat kormányom van 3mm belső falvastagsággal, az utóbbi nem a legjobb viszont ha nem túl durván használod akkor bírni fogja. Tárcsafékből a Tektro io-t vegyél nagyon jó árban van és nagyon fasza kis fék:)

Nekem volt bb5-öm is, de a Tektro sokkal jobb. 40km/h fölött és hosszabb lejtőzésekre érdemes tárcsaféket venni, nagyjából ennyi:D

2013. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!