Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen deszka ez? Érdemes...

Milyen deszka ez? Érdemes lenne megvenni?

Figyelt kérdés

Longboard-ot szerettem volna, de az nagyon drága. Viszont fogalmam sincs a deszkákról, melyik mire való stb, szóval segítsetek :)



[link]


Termékjellemzők:


31 x 8in kétágyas kicktail homorú bázis.

50 x 36mm PU öntött futófelületű kerekek.

5 hüvelykes alumínium keréktartó.

ABEC 5 csapágyak.

PU párnák.


Általános információk:

Méret: 11cm x 20cm x 79cm.

Max. terhelhetőség: 80kg.

Korosztály 6 év felett.



2013. márc. 12. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mi ez, nem hallottam még ezt a Zinc-et, de hát ez is longboardnak néz ki. Bár azt nem tudom milyen fából lehet.

Mennyiért árulják?

Lehet jobban járnál ha inkább egy használtat vennél ismertebb és jól beváltabb márkából, mint sector9 vagy landyacht vagy bustin.

2013. márc. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
6000 ft - nagyon olcsó még a használt longokhoz képest is. Arra azért nem akarok költeni, mert öreg vagyok (22 :) ) és elég ügyetlen, szóval egyáltalán nem biztos, hogy hosszú távú kapcsolat lesz.. Viszont igazán vacak deszkán gondolom sokkal nehezebb menni. Nem szeretném, hogy ez vegye el a kedvemet
2013. márc. 12. 08:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Öreg vagy a 22 éveddel? :) Pont a longboard egy olyan sport ami aztán tényleg kortalan. Főleg ha külföldet nézzük. Ott nyakkendős öltönyös üzletembereket is láthatsz longizni. De itt Magyarországon is rengeteg 30 feletti gurul vele. :)
2013. márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!