Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek Kimi Raikönnen...

Szerintetek Kimi Raikönnen miért olyan levert a futamok végén még akkoris ha dogobos lett nem mosoylaog meg olyan mindtha nem örülne vajon miért?

Figyelt kérdés
nekem őp a kedvencem de nem értem miért nem örül a sikerének !!mert imádom nagyon meg midnen de soha nem mosolyog meg az interjuban sem oylan bű beszédem
2009. szept. 15. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő csak a versenyzést szereti :) Nekem is ő a kedvencem, de már rég nyilatkozott erről, nem szereti az interjúkat stb... de amúgy igenis szokott mosolyogni csak ép nem vigyorog végig mint a többiek :) Ő ilyen... ha megnézed a legtöbb északi ilyen zárkózott :) Én így szeretem :) El se tudnám képzelni olyan vigyorinak mint pl Hamilton :D
2009. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az északi emberek elég zárkózottak és nem mutatják ki az érzéseiket. Ők ilyenek, úgy általánosságban.

Nekem úgy tűnik, hogy lexarja már, megvan a világbajnoki cím és már talán nincsen motivációja. Lehet neki elég volt ennyi is.

2009. szept. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de akkor is annyira cukiiiiiiiiii

és olyna kis helyes

2009. szept. 15. 15:45
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Motiváció megvan az biztos de észrevehetően el van nyomva... látszik mióta Massa nincs jobban szerepel :S Vissza a mekibe ott az ő helye :)
2009. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

szerintem itt a ferrariban sokkkal jobb

és sztem nincs el nyomva

oylan nincs hoyg elnyomva

mert hogyha egyszer most megmutatta itt hoyg mit tod akkor ezentul is tud iylen jol szerepelni és az még nem biztos hoyg masssa a ferarihoz megy vissza

2009. szept. 15. 15:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!