Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen airsoft maszkot vegyek?

Milyen airsoft maszkot vegyek?

Figyelt kérdés
Rácsos, vagy üveges? Egyben lévő, vagy szemüveg és arcvédő?

2013. márc. 27. 20:21
 1/9 A kérdező kommentje:

Ehhez mit szóltok?:

[link]

2013. márc. 27. 20:59
 2/9 anonim válasza:
Szerintem jó az üveges és egyben lévő
2013. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt használom, ezt ajánlom. CQB-re rácsos száj és fulvédo sem árt.

2013. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rácsos! Én most kaptam meg a maszkokat amit DealExtreme-ről rendeltem (Kína). Egy pici át alakítás és kényelmesen viselhető, bár akinek kisebb orra van annak nem okoz gondot.

Szóval én a teljes arcos maszkot ajánlom, és rácsost!

2013. márc. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor most melyi? Rácsosnál láttam olyat, hogy gond nélkül átlőtték.
2013. márc. 29. 07:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.

Uvegeset vegyél, ki látott már olyan védocuccot ami lukas? Másik pedig az, hogy nem muszáj, hogy átlojjék, mivel ezeket nem csinálják annyira rossz minoségu fémbol, de be vannak festve feketére általában, és ha meglovik a rácsot akkor megeshet, hogy nem lovi át, de a festék egyenesen a szemedbe pattanik.

2013. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Milyen a látás a rácsosnál, és az üveges mennyire karcolódik?
2013. márc. 30. 12:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon karcolodik, mivel ha nem vonják be semmivel, akkor nincs is nagyon hogyan karcolódnia, de ha kozelrol belélonek, az meglátszik. A rácsosnál rendesen látsz, gond nélkul, egyeseknek kicsit zavaró scope-os célzsnál.
2013. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Lényegében mindegyiknek van előnye és hátránya is...


A rácsos néhány embernek zavaró a látás szempontjából, de általában nem. Ha ezt választod, mindenképp válassz jó sűrű rácsozatot, mert a BB hajlamos eltörni becsapódáskor, és a darabjai átmehetnek a rácson (ritka, de láttam már rá példát). Az üveges problémája a párásodás, főleg hideg, nedves időben, egy idő után nehéz rajta kilátni, ráadásul harchelyzetben törölgetni sem egyszerű.


Én az egybe-maszkot pártolom, de a profi játékosok körében nagyon népszerű a két darabos maszk (könnyebb célzás, kényelmesebb, mivel az alsó maszkot leveheted, ha nem vagy tűz alatt, tudsz inni, stb. Illetve nem is fog párásodni)


Én egyébként ezt a maszkot használom két éve, meg vagyok vele elégedve, ritkán párásodik, masszív, gyakorlatilag átlőhetetlen, egyedüli hibája, hogy ha alacsony a fegyvered irányzéka (pl AK sorozat), akkor nehézkes a célzás, érdemes red-dotot, vagy más optikát használni.


[link]

2013. ápr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!