Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tudtok-e pénzdíjas kickbox,...

Tudtok-e pénzdíjas kickbox, ThaiBox, Box meccseket?

Figyelt kérdés
Olyan meccseket,ahova nem kell egyesületi papír,szerződtetés,semmi,csak bemegyek,és versenyezhetek? vagy ez már illegális? :D

2013. ápr. 1. 22:39
 1/7 anonim válasza:
a jókat úgy is viszik... gáláknak hívják ezeket és vagy felkérik az edződ hogy hozzon valakit és ajánl téged vagy már akkora neved van hogy ők maguk kérnek fel. én 10 éve csinálom... voltam már nagyon sok gálán, nagyon sokat is nyertem, de ebből nemlehet megélni. (most boxolok)
2013. ápr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm,ezt tudtam,voltam már én is 2 ThaiBox-gálán,de félreértett.Olyan pénzdíjas verssenyre gondoltam,ahova egy teljesen kezdő ember jelentkezhet,nulla küzdősporti háttérrel.
2013. ápr. 2. 00:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Hivatalosan ilyen nincs. Macera a versenyzés a sok egyesület és a rengeteg papír mellet.. kényesek a sportolók, és rengeteg politika van a sportban, szeretik uralni a dolgokat. Ehhez viszont az kell, hogy csak papírokkal, egyesülettel versenyezhess.


Amit te kérdezel, az egy viszonylag jó dolog, de teljes mértékben nem legális, és csak egyéni kezdeményezésként működik. Tehát valaki megszervezi..

Jó móka, nyilván némi kis kockázatokkal. Izgi!

2013. ápr. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
berlinben éltem, ott rengeteg illegális meccs van, és nem is kevés lové cserél gazdát!!!!
2013. ápr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lengyelországban Koszalin nevű kikötővárosban van, a kikötőben ilyen, ez ilyen illegális verekedés, bunyó pénzért. Én is melóztam ott a kikötőben anno és a saját szememmel láttam, nagyon kemény, se súlycsoport, se szabály, se ring, tatami, se semmi. Igaz én csak néző voltam. :)
2013. ápr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na igen,sejtettem,hogy nem teljesen legális :D azért jó lenne ha bevezetnének ilyet :D Én élvezném :D Szerintetek ebből amúgy megtudna élni,mondjuk egy világbajnok ThaiBoxoló,ha lemegy ilyen durvább meccsekre? :D
2013. ápr. 19. 20:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudna megélni!

Azok akik ezeken részt vesznek, ált valamelyik diszkó kidobói, v testőrök(kitudja milyen embereknél, v verőemberek.

Ált aki ezeken részt vesz az nem gazdag, hanem pont úgy mint te, azt hiszi h ebből lehet megélni, pedig inkább abból lehetne ha átlátnád h az ilyen meccseken mennyi lové és hogyan cserél gazdát.

2013. ápr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!