Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Valaki segít nekem valaki...

Valaki segít nekem valaki gördeszkás trükkökben?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, magamtól kezdtem deszkázni egyedül annyira jutottam hogy tudok olliezni,nosegrab,180ba megfordulni mind2 irányba

2013. ápr. 9. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
jön a flip, shove it.
2013. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
járj ki parkokba, deszkás piknikre, ismerkedj olyanokkal akik kb hasonló szinten tartanak, gyakorolj revert-eket 180 ollie, pop shove it, aztán jöhet a heelflip. youtubeon rengeteg trick tip van azokat is nézd
2013. ápr. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
2013. ápr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítségeteket :dd és ti fiúk nem néztek furcsán egy deszkás lányra? jó vagy rossz értelembe... :D
2013. ápr. 10. 12:56
 5/6 anonim ***** válasza:
ezeket a magyar tippeket, meg oldalakat hanyagoljátok, egy kalap szarral egyenlő az egész.
2013. ápr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de furcsa egy deszkás lányt látni..de nem rossz értelembe..:D sőt:D igazán jó látni hogy 1-1 lány is elkezdi
2013. ápr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!