Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tudnátok olyan freerun trükköt...

Tudnátok olyan freerun trükköt írni, amely RÚGÁS? Mint pl. a butterfy kick, gainer, stb.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 14. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kösz,de nem harcművészeti mozdulatokra gondoltam...
2013. ápr. 15. 18:59
 3/13 anonim ***** válasza:

Talán meglepő, amit most mondok, de a rúgások harcművészeti mozdulatok.

Márpedig a Tae Kwon Do-ban vannak a leglátványosabbak.

2013. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem érdekel a teakwondo fogd már fel!
2013. ápr. 15. 21:41
 5/13 A kérdező kommentje:

látom nem szeded rendesen a Magne B6-odat te kis hülyegyerek!

ahelyett hogy a kérdésemre válaszoltál volna, itt pofázol!

ilyen idegbetegnek, orvos kellene! te is inkább a 20méteres kötélen bungee jumpingoznál a 10 méteres szakadékba te szerencsétlen! ilyen f@szt az utcára sem engednék ki, mint te...

2013. ápr. 17. 20:08
 6/13 anonim ***** válasza:

Etljesen pontosan válaszoltam a kérdésedre te kis szarrágó.

De lám, nem vagy más, mint egy beképzelt goista kis köcsög. Válaszom kitörlése is csak téged minősít.


Azonban egy baráti jótanács: Ilyen stílussal és hozzállással nem nagyon fogsz elérni semmit sem az életben. Mind a freerun, mind a rúgások (ami ugye még mindig harcművészet, nem győzöm mondani) tanulásához igencsak fontos az alázat. Ennek eléggé szűkében vcagy úgy hiszem.

Tőlem aztán élhetsz a kis álomvilágodban, ahol te vagy a király, és mindenki más hülye. Csak aztán ki ne törd azt az aranyos kis nyakacskádat...

2013. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Most okosnak hisze magadat?! te gyökér! arról meg, hogy ki fog többet elérni az életben, arról ne is beszéljünk!

mert ennyi ésszel, mint neked van...

2013. ápr. 18. 15:01
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha annyi eszed van "kedves" kérdező, akkor kérlek (nem!) könyörgök! Prezentáld hát számomra, hogy mégis miféle - a te mércéd szerint értelmes - választ vártál volna a kérdésedre?

Olybá tűnik valóban képtelen vagyok megérteni csodálatos intlligenciádat, taníts, hát mesterem!

2013. ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
pl.: J-step gainer, B-Twist, meg ilyesfajta rúgások, amiket a freerunban is használnak.
2013. ápr. 18. 20:13
 10/13 anonim ***** válasza:

Kilistáztam neked egy csomó rúgást. Ezek a rúgások a harcművészetekben találhatók meg, onnét vették át a freerunnosok. Le is írtam, hogy Taekwondo, Wushu, Capoeira mozdulatok ezek. Azoknak kell utánanézned ilyen rúgásokért.

Ennyi. Remélem fel tudod fogni, és nem harapod meg az enni adó kezet...

2013. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!