Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek jó ABEC 5 csapágya...

Szerintetek jó ABEC 5 csapágyas, gumikerekes használt deszka? link van

Figyelt kérdés

[link]

szerintetek jó lenne?

vagy Blank lap(7 rétegű kanadai juhar),spectrum függők,element kerekű deszka?



#sport #használt #deszka #gumikerék #gördeszka lap #sport extrém #element kerék
2013. ápr. 27. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez egy kínai szar.

Ilyeneket ne nézz, hogy gumi, meg hány réteg, meg abec hanyas...

2013. ápr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kezdő vagyok még nem nagyon értek hozzá, haverom vett egyet 3ezerért de nagyon jó deszka, használtan!Sok pénzem nincs, nem is adnék 8nál többet 1ért egyenlőre..:) Nem tudsz ajánlani valami jót?:D Hajdú bihar-szabolcs megye közelében
2013. ápr. 27. 23:10
 3/9 A kérdező kommentje:
A nagyon jón azt értem hogy nagyon gyorsan gurul..ez mi miatt lehet?csapágy?kerék vagy mi?:-D
2013. ápr. 27. 23:11
 4/9 tizes válasza:

Szerintem ez a deszka tökéletes lenne neked!

Mondjuk nem értem miért a gyorsasága számít neked,de ezen valami szilikonos-gumis kerekek vannak ami elég jól gurul!

Az Abec5-ös csapágy meg nagyon jó!

Úgyhogy vedd meg!:D

2013. máj. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

tizes te retardált vagy?

Rohadtul mindegy az abec...

2013. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
megvettem és nagyon faja:DD a gurulás azért, mert volt 1 másik deszkám ami ilyen műanyag kerekű volt és nem nagyon gurult..de megvan és király..:D
2013. máj. 6. 18:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nagyon kezdő lehetsz, ha ez király.
2013. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Joshua987 válasza:
Theskuner vagyki, hogy lehetsz ekkora nyomorék? az ABEC megmutatja hogy mekkora távolság van a csapágygolyók között, nagyon is számít. Érdekes vettem Cliché ABEC 3-as csapágyakat, aztán Cliché ABEC 5-öset és sokkal jobban gurul -.- te se nagyon deszkázhatsz
2013. aug. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát igen azóta rájöttem a dolgokra, utána is olvastam sokat számít..igaz a gumikerék csak gurulni jó de megtanultam vele rendesen.Azóta ez a deszka tönkrement most pénzt gyűjtök garagestoreos darkstar komplettre.tudom ez sem a legjobb választás de még mostsem vagyok profi:D
2013. aug. 1. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!