Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kerékpárra milyen első és...

Kerékpárra milyen első és hátsó lámpát ajánlotok, amelyik strapabíró, normális a fényereje, megbízható, azaz hatékony? A fényerő legyen akkora, hogy olyan területen, ahol nincs közvilágítás, még hasznavehető legyen a biciklilámpa.

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is az ötleteket!

2013. ápr. 29. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

2,5-3 ezerét már egész jó teljes készleteket lehet kapni a Hervisben, Decathlonban, bicajoltokban. Nekem a LED-esek jöttek be, nagyon erős fényűek, keveset esznek, szinte örök életig bírják.

A Xenonosak is elég erősek, de többe kerülnek, többet esznek, és talán ki is égnek, de abszolút erősek tudnak lenni.

2013. ápr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A ledesek között meg vannak gyengécskék és brutális erősek is. Olyan is kapható pl a www.dx.com -on és a vaterén

( [link] )

ami 6-10 ezerbe kerül és már nagyon komolyan tud világítani. Viszont az inkább terepre való mert vakítja a szembe jövőket.


A linken keresgélhetsz még alacsonyabb árak között is.


magamnak össze raktam egy jó lámpát, ami ledes 30Watztos fogyasztású. Készítettem róla videót, hogy milyen a fénye. A felvételen más biciklik lámpája is látható, miközben elhaladnak egy fal mellett sorban. Azután felkapcsoom, a sajátom.

http://www.youtube.com/watch?v=mGLKpscbXD4

Érdemes teljes képernyőn nézni, úgy valóságszerűbb.


Másik:

http://www.youtube.com/watch?v=8ZbbzxnsEHg

Még a távolsági fény lehetne több. Majd ha lesz türelmem, akkor átépítem megint.

2014. febr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így néz ki amit a videón láttál világítani,

és hogy ne vakítson ezért billenthető:

[link]

2014. febr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Igazán köszönöm a videókat. Nagyon ügyes vagy egyébként, kiváló a lámpád. A vaterás linket is köszi, ott amúgy már nézelődtem korábban. A tied tetszik.
2014. febr. 9. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!