Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért utálja a proteinbuilder...

Miért utálja a proteinbuilder a scitecet és a biotechet? (a biotechet ők is árulják:D) Tényleg olyan szarok? Miért?

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, mert konkurencia. Miből gondolod, hogy utálja? (nem ismerem az oldalt)
2013. máj. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Itt van egy példa, de még rengeteg találhatsz a kérdéseknél:

[link]


Egyébként ez az, hogy a scitecet még értem is hogy lehúzzák mert nem árulják a cuccaikat, de a biotech termékeit árulják és úgy szapulják. Nem értem, hogy most csak azért utálják, mert ezek felkapottak vagy azért mert tényleg szarok. Ráadásul az amcsi cuccokat úgy istenítik, hogy az már borzalmas...

2013. máj. 1. 14:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Marketing. A vásárlóik körébe próbálják beépíteni, hogy a hazai konkurencia drága és szar, amit ők vesznek az jó.

Scitech. Le se tudják írni rendesen a nevét..

2013. máj. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Szerintem direkt Scitechnek írják, hogy ne lehessen perelni őket.:D

2013. máj. 1. 14:53
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

A kommentben el is lehet írni, nem is azzal volt a gondom, hanem, hogy az oldalon is ez a "hivatalos" elnevezése.. :D

2013. máj. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kicsit olvasgattam a kommenteket, valószínűleg valami szállítói, forgalmazási balhéjuk volt egymással, nem sikerült megegyezniük a Scitec-el és most agyba-főbe szidja, hogy nem is annyi tápanyag van rajta, mint amit ráírnak, meg ilyenek. Nevetséges szerintem:)
2013. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na, Emperor meg megelőz, miközben kutakodok :D Én is ilyet olvastam, hogy nem sikerült megegyezni, most keresem hol is. 2012 február végén azt írták, megkezdődtek a tárgyalások, akkor minden jó volt, májusban még próbálkoztak, júli végén meg már elment tőle a kedvük. Novembertől meg már ismert a mentalitás :D


A Biotök nemtom mit vétett, de azért vannak olyan hangok máshonnan is, hogy az a kettő elég fos, de hogy ez csak afféle "valakit utálni kell"-jelenség része-e, vegyítve azzal, hogy mindenhol ott vannak, tehát őket könnyű, vagy tényleg a mainstream dolgok romlottsága, fogalmam sincs. Szerintem nincs lényegi különbség a gyártók termékei közt, szóval mindegy, melyiket veszed (értsd: ami itt tejsavó, az ott is, ami itt kazein, az ott is, de ha az egyikben nincs plusz bcaa, a másikban meg van, akkor az már nem ugyanaz). Mondjuk én se a scitecért nem rajongok (drága, és pofátlan a marketing), se a pbuilderért (eléggé nem vásárlóbarát volt az eladócsaj, amikor egyszer ott vásároltam), de ez már egyéni szocprobléma.


[link]

[link]

[link]

2013. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi, ezzel a hírükkel le is leplezték magukat, hogy csak azért utálják a scitecet, mert szartak a fejükre.:D

[link]

2013. máj. 1. 18:50
 9/9 anonim ***** válasza:
A Scitec és a Body.builder.hu spanok. A proteinbuilder meg az összes többi hülye builder nem volt elég kreatív egyedi oldalnévválasztásra, és lett ő is builder. Keress analógiát.
2013. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!