Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Elég egyhéten egyszer mellezni?

Elég egyhéten egyszer mellezni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 4. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
passz. én heti 3x edzem meg brutálisan és működik
2013. máj. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző: ha heti 3x edzed meg és brutálisan, akkor 1, max. 2 hét után túledzetted volna! Vagy nem edzed 3x egy héten, vagy nem brutálisan. Egy rendes edzés után legalább 3 napig izomláza van az embernek, vagyis te még izomláz alatt is edzed, nincs ideje a mellednek a kipihenésre, ezzel csak rontasz az izmodon, több izomsejt pusztul el, mint amennyit képes lennél "előállítani".


Ha rendesen edzel, elég 1 edzés is a héten.

2013. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
akkor jó a genetikám. el vagy tévedve (vannak kivételek, pajti)
2013. máj. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég heti egyszer. Max kétszer, de akkor eltérő gyakorlatok menjenek.

A három nagyon sok. Még koxxal is durva. Ráadásul sem nőni, sem erősödni nem nagyon fogsz tőle. Én heti 3*-4* vádliztam évekig. 12 hét edzés, másfél hét szünet. És mindig a szünetben erősödött, nőtt... De a vádli nagyon kis izom a mellel ellentétben.

2013. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy jobb a genetikád mint másoknak, de attól még nálad is termelődik tejsav. Vannak speciális esetek, milliárdonként 1 ember, akinek nem termelődik. Még ha neked is van a legjobb genetikád a világon, és ha jól edzel - és nem szedsz semmi olyan szert, aminek hatásától gyorsabban regenerálódsz - akkor is több napig izomlázad van és izomláz alatt NEM szabad edzeni. A legprofibbak is 2-szer edzenek egy izomcsoportra egy héten, sőt valaki csak egyszer.
2013. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!